Україна і Росія

опубліковано 30 трав. 2011 р., 04:49 Степан Гринчишин

Росія сьогодні

Зазнав краху стратегічний курс на всебічну лібералізацію суспільного життя в Росії.

У Росії управління держави перебуває в руках вихідців із КГБ та панує авторитарне керівництво, яке привело до повернення символів комуністичної Росії: гімн – 2000р.; проголошення неоімперського курсу 2003р.; проголошення пострадянського регіону зоною привілейованих інтересів Росії – 2008р.; фактична реабілітація Й. Сталіна – починаючи з 2007р.

Створення партії “Единая Россия” привело до ліквідації конкурентності у політичній системі та встановлення нею майже абсолютного контролю над ЗМІ.

Зведення до мінімуму громадянських свобод у державі. Навіть мітинги скеровані на захист 31 статті Російської конституції активно розганяються.

Здійснюється ставка на російський шовінізм. Основою російської ідеології стає міт про Велику перемогу. Пропаганда триєдиного народу: великороса, малороса і білоруса із твердженням про існування старшого брата.

Невдоволення населення вдалось уникнути завдяки високій ціні на енергоносії в світі, що дозволило забезпечити послідовне і швидке зростання добробуту населення та судовими процесами проти Березовського, Гусинського, Ходорковського, фірми “Юкос”. Показовими: вбивством Політковської; розстрілом людей в Беслані; отруєнням людей в театрі на Дубровці та намаганням знищити під корінь будь-які публічні виступи опозиції.

Суперечка між Китаєм і США неминуча. Необхідно, в інтересах США, підсилити Росію. Це можна зробити за рахунок України. Другий аспект: США хоче Україною відрізати Росію від Європи.

Слабкість Росії зростає в силу занепадницького духу серед населення. Воно (населення) не бачить мотивів, перспективи для своєї діяльності. З 2004 року динаміка народжуваності в Росії стала цілком таємною, влада засекретила цю інформацію.  

 Негативні тенденції в Росії

Однопартійність привела до високої корумпованості у владі та унеможливила модернізацію промисловості, впровадження новітніх технологій.

Авторитарне керівництво державою привело до втрати центром контролю над республіками Татарстан, Башкорстан та республіками Північного Кавказу. У цих регіонах центру важко призначити навіть своїх керівників органами внутрішніх справ.

Війни в Чечні, Дагестані, Інгушетії привели до витіснення людей слов’янської зовнішності з цих регіонів та ворожості місцевого населення до російської імперії.

Триває скорочення слов’янського населення у Сибірі та на Далекому Сході, яке супроводжується потужним легальним, чи нелегальним проникненням китайців на ці території. У перспективі, через 10-15 років, внаслідок концентрованого розміщення китайців, це приведе до втрати керованості Москвою цих земель. Китаю необхідна територія та сировина, а вона є в Сибірі та на Далекому Сході.

Триває швидке вимирання населення в Росії, понад 1 мільйон людей в рік і, в першу, чергу слов’ян.

Зріст кількості мусульманського населення, завдяки їх більшій народжуваності та відмінність їх суспільної моралі, людських цінностей від слов’янських.

Всезростаюче масове пияцтво.

 Засоби розв’язання цих проблем

Одним із головних засобів розв’язання цих проблем є підпорядкування України Росії і це виходить на перший план.

Це дозволить помягшити демографічну кризу. Відразу в Російську федерацію вливається декілька десятків мільйонів слов’ян – у пів мусульманську державу.

Зросте економічний потенціал, насамперед у машинобудівній промисловості, зросте надходження та забезпечення держави продуктами сільського господарства.

Армія отримає людей із достатньо високою виконавчою дисципліною, котрими можна заповнити нижні керівні ланки, що вкрай необхідне через російську розхлябаність.

Знищується потенційна загроза диктаторському режиму в Росії. Як не як, але в Україні відносна демократія, відносна свобода слова.

 Дії Росії проти України

Створення в росіян ворожого ставлення до українців. Ця дія є підготовкою до силових вирішень спірних питань з Україною.

Не здійснення демаркації кордону. Намагання привласнити острів Тузла.

Фінансування проросійських партій, громадських, релігійних об’єднань для розхитування української держави та заперечення самого існування українців як нації.

Зверхня поведінка по відношенню до символів українства. Оббріхування провідників боротьби українців за самостійну державу Івана Мазепи, Симона Петлюри, Степана Бандери. Заперечення голодомору. Заперечення визвольного руху українців під час Другої Світової війни. Звинувачення українців у співпраці з гітлерівською Німеччиною та замовчування руху власівців.

Тиск на країни Заходу, щоб не допустити членства України в НАТО та ЄС.

Створення інформаційного підґрунтя для розчленування України. В італійські газеті “Limes” влітку 2009 року надрукована стаття, де стверджується, що Росія хоче поділити Україну на три частини: східні області та південь приєднати до Росії, на території центральної України створити маріонеткову державу, яка би керувалась Росією, а Західну Україну віддати на розшарпування сусідами – Польщею, Угорщиною, Румунією.

Боротьба проти України дозволяє відволікти увагу населення Росії від внутрішніх проблем, оскільки боротьба проти будь-яких зовнішніх ворогів дозволяє приглушувати незадоволення народу проблемами всередині держави.

 Перспективи Росії

Неминучість політичної нестабільності

Головним джерелом нестабільності буде наростаюче протистояння між слов’янським і мусульманським світоглядами. Зачіпками до конфліктів між носіями цих світоглядів можуть слугувати різні причини: релігійні протистояння; зневажливе ставлення слов’янського оточення до національної ідентичності корінного населення, його звичаїв і мови.

Агресивність носіїв мусульманського світогляду в боротьбі за вплив на грошові потоки на територіях заселених в основному слов’янами.

Важливим фактором у політичній нестабільності є підтримка (фінансова, пропагандистська, збройна) носіїв мусульманського світогляду мусульманами із-за меж Росії.

Намагання розв’язати силою конфліктні ситуації неминуче приведе до зростаючого силового протистояння між слов’янським і мусульманським світоглядами. Переможцем цього протистояння будуть треті сторони.

Значне збагачення країн Європи за рахунок сотень мільярдних доларових вкладів олігархів Росії в банки, промисловість, нерухомість і т.д. країн Заходу, що автоматично означає все більше погіршення рівня життя простих громадян Росії.

Встановлення контролю китайцями над економічним життям Далекого Сходу.

Неминучість політичної нестабільності окреслює тенденцію до все більшого погіршення економічних показників у Росії. Зменшення попиту на російські енергоносії, або зменшення їх вартості, буде початком збурень  слов’ян.