Магія числа 19, або підказка донецьким іміджмейкерам

опубліковано 17 черв. 2011 р., 03:28 Степан Гринчишин   [ оновлено 8 серп. 2011 р., 04:08 ]

Нещодавно  мав  велике   бажання  спитати  у нумерологів,   яке  значення  для  України  має  число  "19".  Але перспектива почути довгу і нудну розповідь про магію цього "надзвичайного числа" мене  дещо остудила. Хоча пояснити те, що відбувається в Ураїні останніх пів року, інакше як впливом магії, важко. Скромно і ненав`язливо з  гігантських  біл-бордів  нас  вітає  із  Днем  Незалежності ...  -  саме  так  -  партія  регіонів. Це, напевне ті, хто найбільше до Незалежності долучився.  Це напевне ті, що ніколи  не торгували Незалежністю гуртом і вроздріб, ніколи  не  продавали  її  україноненависливим затуліним,  лужковим,  та феесбешним попам  кирилам.  Країна метаморфоз. Тут повії очолюють рух за цнотливість,  чужинці керують а пройдисвіти  навчають нас морально-етичним нормам.


Але незабутнє враження на мене справив ось цей білборд: "Віктор Янукович. Любіть Україну!"

Теж мені СОСЮРА!!!

Довідка для "регіональних інтелектуалів" та людей з неадекватними

сексуальними асоціаціями:


Сосюра Володимир (1898 - 1965 рр) - легендарний український поет та прозаїк,
автор безсмертного вірша "Любіть Україну".

Що й говорити, донецькі іміджмейкери постарались. Вирішили поставити Януковича поруч із знаменитим земляком - Володимиром Сосюрою. Зрештою, не найгірший спосіб долучити президента до української літератури.
На майбутнє можете зробити значно сміливіший крок. Поставте президента поруч із Ісусом Христом та Юдою Іскаріотом. Ви зробите їм честь. Отже, за основу нового плаката можете взяти вже існуючий, який бачите на фотографії. Януковича не рухайте. Світило завжди повинно розташовуватись у центрі.  З правого боку, трохи вгорі, розмістіть Юду Іскаріота, який цілує Христа. Зліва вгорі великими буквами напис "Не зрадь Україну! В.Янукович."

За креативну ідею грошей можете мені не перераховувати. Пам`ятаю, кільканадцять років назад, один геолог (уродженець Калуги) жалівся такому собі Леоніду Даниловичу на погані житлові умови. Не пригадую чим усе закінчилось. Але знаєте: важко маленькій скромній людині отримати житло в Україні. Допоможіть бідолазі вирішити квартирне питання!
І на завершення, трохи лірики. Якщо у Вас не зростає частота сердечних скорочень, читаючи ці рядки, значить Ви не українець:

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води,

в годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди!

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов'їну.

Для нас вона в світі єдина, одна

в просторів солодкому чарі...

Вона у зірках, і у вербах вона,

і в кожному серця ударі...

Як та купина, що горить - не згора,

живе у стежках, у дібровах,

у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,

і в хмарах отих пурпурових.

Любіть у коханні, в труді, у бою,

як пісню, що лине зорею...

Всім серцем любіть Україну свою -

і вічні ми будемо з нею!