Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Звернення до читачів. (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 3 лип. 2015 р., 07:15 Степан Гринчишин   [ оновлено 24 лип. 2015 р., 07:34 ]

 

Шановні читачі, поміркуємо над кадровою політикою людей, котрих громадяни України найняли керувати державою.

 

Ви, пане Президент України, без пояснення громадянам України, подали подання до Верховної Ради на звільнення голови служби Безпеки України Валентина Наливайченка.

 

18 червня 2015 року Верховна Рада, без заслуховування голови СБУ, 248 голосами звільнила його.

 

До Вашої кадрової політики п. Президент громадськість має доволі багато застережень, наприклад, звільнення генеральних прокурорів України Олега Махніцького і Віталія Яреми стало можливим лише після неодноразового оприлюднення громадськістю незадоволення їх бездіяльністю. Ви не були ініціатором їх звільнення.

 

Петро Порошенко має повне право формувати керівний склад корпорації ROSHEN, не звертаючи уваги на громадян України. Однак Президент України морально зобов’язаний пояснювати громадськості свою кадрову політику в державі, оскільки його обирав народ. А народ України має почуття гідності.

 

Доволі прикро фіксувати, що депутати Верховної Ради знехтували правом заслухати звіт голови СБУ про його діяльність та не висловили своїх претензій до результатів діяльності Валентина Наливайченка на посаді голови СБУ.

 

Фіксуючи, що подання на звільнення В. Наливайченка відбулось після звинувачень колишнього заступника генпрокурора Анатолія Даниленка у непрозорості його фінансового становища та звільненні Наливайченком керівників Управління «К» в СБУ, шановні читачі хотіли б почути слова пояснень від президента П. Порошенка та голів фракцій у Верховній Раді, щодо звільнення В. Наливайченка.

 

Однак пояснення не пролунали, а натомість голова комітету з нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що комітет підтримав кандидатуру Василя Сергійовича Грицака на посаду керівника СБУ одноголосно. Серед переваг Грицака він назвав те, що той займається реальними справами, "а не піариться у Facebook". Таке ж можна сказати і про самого п. Пашинського. Він теж займається реальними справами «22 травня "Українська правда" опублікувала розслідування "Як заробити на вкраденому. Історія конфіскованих нафтопродуктів Курченка" .»

Василь Грицак задекларував за 2014 рік 286 682 гривні доходу. Володіє квартирою у Києві площею 94,9 м2, автомобілем «Тойота» та мотоциклом (обидва транспортні засоби – 2013 року випуску).

 

Цікаво відмітити, що його дружина значно багатша від чоловіка. Вона задекларувала понад 150 тисяч гривень доходу, з яких зарплата становить 72 тисячі, а решта – дохід від здачі майна в оренду. Володіє квартирою в Києві площею 79,1 м2, земельними ділянками площею 21 "сотка" і 12 "соток" у Вишгородському районі, а також суборендує будинок на 413 м2 у Києво-Святошинському районі. За дружиною числиться легковий автомобіль "Ленд Ровер" 2013 року випуску, а також три вантажівки: два "Фольксвагени" (2005 і 2008 років випуску) та "Мерседес" (2004 року).

 

Два питання до читачів:

- на Вашу думку величина витрат панства Грицаків співпадає з величиною їх спільного прибутку?

- оскільки дружина Грицака багатша від чоловіка, то напевне вона ним і керує?