Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Виступ біля пам'ятника Степанові Бандері. (Автор: Шпіцер Василь)

опубліковано 4 січ. 2016 р., 04:41 Степан Гринчишин   [ оновлено 13 лют. 2016 р., 02:38 ]

Львів, 01 січня 2016 р.

 

Всечесний отче!

Високоповажана громадо!

Український народ, українська земля споконвіку були бажаним здобутком для сусідів-окупантів. Тому й доля наша була нелегкою, доводилося постійно виборювати свою свободу. В найважчі часи Всевишній завжди дарував нам лідера, який міг підняти український народ на боротьбу. Це і князь Святослав, і король Данило, і Богдан Хмельницький, і Іван Мазепа, і Симон Петлюра.

 

І коли здавалося, що Східна Україна після російсько-більшовицького уярмлення та жорстокого винищення українців, голодомору вже стає колонією Москви з подальшим зросійщенням, а Західна – полонізується через освіту, пацифікацію, постала ОУН – перша в історії України політична організація, яка ставила задачу створити Українську Самостійну Соборну Державу. Очільником, провідником революційної ОУН став славний син українського народу Степан Бандера. Багато чого, за що боровся Степан Бандера, збулося:

 

- Україна стала Самостійною;

- державними символами стали заборонені раніше Тризуб і синьо-жовтий прапор, твір "Ще не вмерла України ні слава, ні воля" став Державним гімном;

- українська мова проголошена єдиною держаною мовою;

- відродилися Греко-католицька, Православна та Автокефальна церкви;

- заборонена комуністична партія;

- прийнятий Закон про декомунізацію.

 

Проте залишилися й великі проблеми – як в гуманітарній сфері, так і в економічній, а ще ненаситна чухно-монголо-московія розпочала проти України загарбницьку війну.

 

Інформаційний простір захопили неукраїнські, навіть антиукраїнські олігархи, і сьогодні ми отримуємо лише негативну інформацію.

 

Почалася мовна шизофренія, коли практично всі, нібито україномовні, телеканали багато передач ведуть російською або по-штепсельтарапуньківськи російсько-українською мовами.

 

Поназапрошували з Росії російськомовних русскіх –  Шустера, Ганапольського, Кисельова, які формують у людей відчуття безнадії, безвиході, відчаю.

 

Абсолютно антидержавну політику проводить УПЦ Могольського патріархату, яку слід було вже давно заборонити, як це роблять з українськими церквами, школами, бібліотеками, громадськими організаціями путінські опричники в московії і на захоплених територіях.

 

Отут би повинні показати свою силу політики, які проголосили себе послідовниками Степана Бандери. Таких політиків багато, але, на жаль, кожен з них обов'язково має свою партію. Найкраще, що їм вдається, це воювати між собою та прислуговувати за якусь копійчину антиукраїнським олігархам.

 

Сьогодні назріла крайня необхідність об'єднатися всім, кому дорога доля України. Вважаю, що для початку слід провести всеукраїнський форум націоналістичних і патріотичних сил з метою об'єднати зусилля для перемоги над агресором та лугандонськими сепаратистами-терористами, порятунку української мови і культури, боротьби з корупцією та побудови могутньої Самостійної Соборної України.

 

Вічна слава і вічна пам'ять Провідникові української нації Степанові Бандері!

 

Слава Україні!