Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Юрій Грабовський – Вам того треба було? (Автор: Величко Лев)

опубліковано 30 бер. 2016 р., 11:14 Степан Гринчишин   [ оновлено 7 трав. 2016 р., 04:00 ]

 

Юрій Грабовський був одним з адвокатів ГРУшників Єрофєєва і Олександрова. Минулого тижня його тіло відкопали на Черкащині. Отже, що відомо, а що може дізнаємось…

 

Працюючи в Києві він здійснює поїздку в Одесу. Там говорить своєму приятелю, що має неприємну зустріч в Одесі. Йому забили стрілку. Пішов на зустріч і очевидно, що вона була для нього вкрай погана. Він не повернувся в готель і зник з публічного життя. Через деякий проміжок часу приходить в свій офіс у Києві. Як стверджують деякі джерела, в цей час до його ноги була прикріплена вибухівка з дистанційним керуванням. Забирає гроші із сейфу (яка сума?) В офісі перебуває сам без супроводжуючого. Вийшов із офісу і після цього його не бачили – зник. В ЗМІ появляється інформація, що він виїхав до Шарм-ель-Шейха. В його сторінці на Facebook появляються дописи, які мають підтвердити, що він там перебуває. Одночасно з його карточки періодично знімаються гроші.

 

Зрозуміло, що зникнення Ю.Грабовського з публічного життя, відразу спричинило серію публікацій на теми: «Де він?», «Кому вигідне зникнення?» та інших.

 

Можна припускати, що його життєписом і способом життя цікавились не тільки пересічні люди. Тому зняття грошей з карточки дало можливість вирахувати людину, людей, які це робили. Коли прояснилось, що Ю.Грабовський дійсно зник, а гроші теж зникають, то силові органи затримують людей, які гроші знімали. А вони розповідають про свою причетність до цього зникнення і вказують місце захоронення адвоката..

 

Постає питання : «Кому вигідно?»

 

В російських засобах інформації залунали твердження, що це зробили члени націоналістичних угрупувань, українські силові служби і, на кінець, звичайні грабіжники.

 

Українські націоналістичні угрупування це не БОРН, які здійснили серію вбивств Росії. Вбивці Сашка Білого, йовбаки, які вбили членів «Правого сектору», не отримали відповідних відповідей, тому версія про причетність націоналістичних угрупувань мало ймовірна.

 

Українські силові структури не причетні до зникнення Ю.Грабовського, оскільки політичного резонансу від процесу над ГРУшниками не має і про цей процес знають обмежена кількість людей в Україні та Росії. Та й Ю.Грабовський, хай з Богом спочиває, не був адвокатом з скандальною поведінкою. Отже, вони могли відслідковувати зв’язки адвоката, але не більше.

 

Звичайні грабіжники? Ні! Мало ймовірно, що адвокат був знайомий з простими любителями гоп-стоп. Отже, вони (вбивці) мали достатньо високий вишкіл, оскільки були обізнані з спецзасобами (вибухівка на нозі) та могли забезпечити себе фальшивими паспортами, не кажучи про автотранспорт і житло. Крім того знали кількість грошей, яку отримав адвокат від прибічників ГРУшників.

 

Отже, на питання «Кому вигідно?» залишається відповісти: « «Отпускникам» из российских спецслужб!»

 

1. Перечисленні аргументи дають право стверджувати, що «отпускники» з адвокатом були познайомлені авторитетними людьми. Ці авторитети однозначно мали тісний контакт з російськими структурами. 

 

2. Яке поле говорильні для Дмитрия Киселева: «Они, укры, убили честного, российского патриота, который защищал заблудившихся любителей грибов. А адвокаты Савченко, которая убила российских журналистов, живы и т.п. и т.д»

 

3. Поява в російських ЗМІ тверджень, що російські спецслужби є висококваліфікованими і не могли б так тупо діяти. Однак про рівень кваліфікації російських спецслужб можна судити по тому, як діяли вбивці Литвиненка у Лондоні.

 

4. Слідство про убивство Ю.Грабовського могло б закінчитись так як в справах Бузини і Калашнікова, однак бажання «срубить бабло» привело «отпускников» до сумного фіналу.

 

Яка мораль всіє історії?

 

Поведешся з «отпускниками» – кинуть тебе і ще отримаєш «деревянный макинтош».