Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Розбурхані думки. (Автор: Велесич Андрій)

опубліковано 28 трав. 2018 р., 09:13 Степан Гринчишин   [ оновлено 1 жовт. 2018 р., 09:13 ]

Чи дійсно в Україні треба вводити латинський алфавіт?

Недавно пролунало повідомлення про те, що Казахстан змінює кирилицю на латинку. Це правильно. Це ще один крок від монстра Московії. Кирилиця Казахстану чужа. З нею буде їм легко розлучитися. І хоч і латиниця не рідна, введення її буде сприяти адаптації казахів у світі.

 

Інша справа Україна. Кирилиця – наша, рідна. Це московити запозичили її у нас. Залишаючи кирилицю московитам тепер, ми фактично відходимо (чи відмовляємося) від своєї історії, своїх літописів, історичних пам'яток, віддаючи їх історичним злодіям – московитам, яким сподобалося наше історичне ім'я Русь, русини і вони підленько присвоїли його собі.

 

Навпаки, ми тепер маємо оголосити світові, що це – наші історичні пам'ятки і наша історія, наше ім'я.

 

Наш народ, вийшовши нарешті з московської тюрми народів, має це теж усвідомити і зробити остаточно тільки своїм.

 

Московія "зависає" у просторі невизначеності історії і змушена буде визнати себе як спільноту угро-фінських племен та наложницю Золотої орди. 

 

Йде війна

Йде війна. Жорстка війна. Війна цивілізацій. Війна світосприймання і способів організації життя суспільства, війна відношень до людини, війна різного бачення майбутнього людства. Московія і Європа. Московія і цивілізований світ.

 

Україна фронтова зона цієї війни. Війна зачіпає всі грані нашого життя. І культуру теж. Ми – європейці. І маємо бути твердими у своїй європейській ментальності.

 

Суть українця пробивається часом у несподіваних ситуаціях. Згадайте, коли в Радянському Союзі починалася відлига? Коли до влади приходили люди української крові – Хрущов і Горбачов.

 

Демократизм українців – генетичний. Так само як деспотія московитів – теж генетична. Через те вони і ненавидять нас на генетичному рівні.

 

Геть від Москви – єдино правильний лозунг. У всьому геть.

 

Українська дійсність

Ще на початку 90-их років в Україні почалося зрощування криміналу і влади. Зараз воно здійснилося. Наші олігархи, які реально правлять в Україні, виростали, опираючись на 4 китів: бандитизм, злодійство, обман та корупція.

 

Це – їх світ. Вони не вміють інакше жити. Саме тому відійшли з української політики та економіки всі міжнародні волонтери. Залишився один Саакашвілі, якого наші правителі все ще не можуть ніяк вигнати з України з огляду на його міжнародний авторитет (уже вигнали).

 

Ще раніше вбили Чорновола та деяких інших політиків та журналістів.

 

Все це – наслідок зрощення криміналу та влади. Реально Порошенко продовжує побудову олігархічної України, яку почав Кучма. Це – вид феодалізму, абсолютно безперспективна в історичному плані організація державного життя.

 

Але їх і не цікавить держава Україна та народ України. Їх цікавлять тільки їхні справи та багатства. Вони з легкістю продадуть нас з вами за гарантію для свого багатства зі сторони ворога. Така правда життя.

 

Мовне питання в Україні

Нехай свої есе про мову пан Ганапольський напише полякам, або московитам, або французам. Чи хай скаже їм в очі. За наслідки вся відповідальність на пана Ганапольського.

 

Скринька дуже просто відкривається. Московія хотіла би московської України. Утвердження в Україні української мови та культури навіки відриває її від Московії. Через те всі президенти, крім Ющенка, вели промосковську політику. Будували промосковський олігархат. І хочуть все залишити як є.

 

Українці їм явно заважають. Виживають українців з України, як можуть. Всі умови створюють. І олігархат продовжують будувати.

 

Що небезпечно для олігархату? Середній клас. Задушити. Де українськість найбільше збереглася? По селах? Не дати їм можливості навіть молоко продавати. Хай здихають.

 

Торгують через границю з поляками? Заборонити. Чим бідніші будуть, тим легше ними помітати.

 

Різні націоналізми

Поляки безумовно націоналісти.

 

В Московії панує шовінізм та нацизм, який сповідує вищість московитів.

 

Для пригнобленої нації націоналізм прояв інстинкту самозбереження. Українці все ще пригноблена нація. Навіть у державі Україна.

 

Українці зобов'язані розбудувати свою країну, свою культуру, свою науку, промисловість, сільське господарство, бо це їхній вклад у розвиток людства.

 

Як це можна зробити, не люблячи свою Батьківщину і свою націю, свій народ?

 

Кровожерна імперія прагне все підім'яти під себе, все зробити однотипним, гальмує розвиток народів, які входять до імперії. Тобто реально вона гальмує розвиток людства.