Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Російсько-українська війна та розвиток людства. (Автор: Кондрат Василь)

опубліковано 29 лип. 2014 р., 03:37 Степан Гринчишин   [ оновлено 10 серп. 2014 р., 10:15 ]

Людство вийшло у Космос. Воно зробило поки що лише невеликий крок від своєї Батьківщини ‑ поверхні Землі ‑ у Всесвіт. Це ‑ тендітні паростки космічного людства. Але майбутнє його саме там. І щоб забезпечити це майбутнє, людство має забезпечити нормальне своє функціонування на Батьківщині, на Землі.

 

Що значить "нормальне функціонування"? Таке, яке забезпечить розвиток і перспективу людству. Людство структуроване. Його структурні одиниці ‑ держави, нації, народи, племена... Ці структурні одиниці відрізняються ментальністю, способом вирішення проблем, організацією суспільного життя тощо. У цій різноманітності ‑ багатство людства і основа його виживання та розвитку. Монополія і одноманітність ‑ смерть розвитку. Найбільш стійкі ‑ пістряві біогеоценози.

 

На Землі йде неминучий процес глобалізації ‑ створення ідеології та форм спільного існування і на противагу йому, для збереження різноманітності ‑ процес диференціації, який супроводжується поділом імперій та великих структур, формуванням невеликих держав. Це ‑ прояв інстинкту самозбереження людства.

 

Людству необхідно зберегти багатоманітність, як основу свого існування і розвитку, одночасно навчившись мирним (цивілізованим) способом вирішувати неминучі конфлікти між різними своїми частинами. Для цього людством створені відповідні механізми ‑ ООН, Раду Безпеки ООН, СОТ, відповідні Європейські чи арабські структури тощо. Такі механізми будуть розвиватися і їхній вплив буде зростати.

 

Особлива відповідальність лежить на ядерних державах з їхнім великим руйнівним потенціалом. Саме вони повинні забезпечувати мир в колисці людства ‑ на Землі. Мир як основу розвитку майбуття людства. Сказ, агресія, завойовництво, безвідповідальність ядерних держав може привести до неконтрольованих наслідків і навіть фактичної загибелі людства.

 

У зв'язку з цим потребує пильного розгляду і коректуючого впливу теперішня поведінка Росії. Держава, територія якої складає більше 1/8 частини земного суходолу при лише 1/50 частині населення Землі, держава, яка володіє величезними запасами надр. Держава, яка замість облаштування цієї території, підвищення якості населення та його життя, почала загарбницькі війни в різних частинах свого кордону, реально стала розплідником міжнародного тероризму. Більше того, повторюючи пріснопам'ятну інформаційну політику гітлерівців та сталіністів (німецьких нацистів та російських комунофашистів), проводить масове одурманювання населення країни, виховуючи в них ненависть до інших народів та завойовницьку психологію. Такі дії ядерної держави потребують негайної протидії всіма засобами міжнародного впливу. Сама держава має стати ізгоєм міжнародного співтовариства і бути реально ізольованою в цьому співтоваристві.

 

Зараз безліч перевірених даних про стрільбу російських військ через границю в українських військових, про постачання зброї та живої сили терористам в Україні, викрадення українських військових та цивільних і російських судів над ними, викрадення українських дітей тощо. Малазійський літак не збили б без допомоги Росії.

 

Країна з такою поведінкою є раковою пухлиною організму людства, яка може через метастази та розростання спричинити смерть самого організму. Радикальне хірургічне втручання (війна) у цьому випадку може нанести велику шкоду живому організму людства. Тому треба набратися терпіння і проводити терапевтичне лікування різними розробленими людством засобами. Залишення такої пухлини без лікування може мати згубні для усіх нас наслідки. Сьогодні таке лікування означає, зокрема, збереження цілісності української держави та беззастережну допомогу українцям у цьому всього міжнародного співтовариства. Не дати метастазам згубного раку поширитися на нашу територію.