Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Революція крокує Україною... ( Кондрат Василь )

опубліковано 29 січ. 2014 р., 00:47 Степан Гринчишин   [ оновлено 17 лют. 2014 р., 10:47 ]

Революція за людську гідність. Революція проти злочинної диктатури.

Революція за майбутнє держави Україна.

 

Ця революція об'єднала українців і росіян, вірмен і білорусів, євреїв і татар, громадян держави Україна. Щойно ми віддали останню шану недавно вбитим вірменину Сергію Нігояну, білорусу Михайлу Жизневському, українцю Юрію Вербицькому...

 

Українська революція знайшла розуміння і підтримку у світі. За український народ та невинно убієнних молився Папа Римський.

 

Світ вражений аморальністю, ницістю, дикістю і жорстокістю захисників правлячого режиму. Як на нашій благословенній землі могли вирости такі фашисти? Путін послав на допомогу цьому прогнилому режиму свої "ескадрони смерті", які практику вбивств і викрадення людей проходили в Чечні. Вони полюють на активістів Майдану, викрадають та мордують. Це вони замордували Юрія Вербицького, геофізика, кандидата наук, викравши його з лікарні. Це вони вивезли молоду дівчину в ліс, побили і залишили там. Знову знайшли замерзлого у лісі активіста зі зв'язаними руками і ногами. І які циніки повинні працювати у МВС, щоб заявляти: "Ознак насильницької смерті немає!"

 

Є повідомлення про подальше втручання Путіна у внутрішні справи України. Ніби в Київ прибуває московський спецназ, який будуть переодягати у форму «Беркута» та направляти проти народу.

 

Страх теперішньої влади перед народом не має меж. Ненависть вихованого за канонами московського рабства Путіна до свободи та людяності теж. Зауважимо, що путінська "допомога" владцям активізувалася після того, як головою Адміністрації президента став Андрій Клюєв. Подейкують про його тісні зв'язки з московськими силовиками.

 

Народ збурений фашизмом силовиків. Відео зі знущаннями беркуту (омеги) над Михайлом Гаврилюком облетіло світ. Весь час появляються повідомлення про звірства беркуту: то з колонади скинули і вбили молодих людей, то відстрілюють учасників протесту, то робітників роздягли догола і облили водою в мороз... Всі ми розуміємо: якщо ці фашисти утвердяться в Україні ‑ не буде життя ні нам, ні нашим дітям, ні онукам. Центральною фігурою цієї фашистської диктатури є безумовно Янукович.

 

Вражають цілком московські пропагандистські штампи теперішньої української влади: учасників протестів убили натівці (або свободівці, або американці в залежності від фантазії пропагандистів), ОДА в різних містах штурмують "бойовики із Західної України", люди на майданах збираються за чиїсь гроші (в залежності від ситуації ‑ за американські, за європейські і т. п.)...

 

Зрештою казус із наколотими апельсинами теперішньої президентші облетів увесь світ. Ці, виховані у психології московського рабства люди навіть не уявляють собі можливість протесту звичайних громадян проти ущемлення їхніх прав та свобод. Для них найвищою формою протесту є повіситися над вікном свого господаря.

 

Більше того, теперішні керівники держави своїх громадян мають за круглих дурнів. Слухаю виступ Азарова на Антимайдані:

- Знаєте, чому Україна відмовилася від підписання договору про асоціацію з ЄС? Бо від України вимагали узаконення одностатевих шлюбів. А ще – вимагали у всіх взяти відбитки пальців.

 

Заждіть, Азаров М.Я. ‑ доктор геолого-мінералогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України... Не вірю, що сам він може бути аж настільки дурним. Все таки, виповідаючи такі дурниці зібраним на Антимайдані людям, він саме їх і має за дурнів.

 

Ніяк не можемо позбутися цього страшного совєтського спадку. Вже більше 20 років його шлейф тягнеться за нами.

 

І слава Богу, що підросла нова молодь в Україні, молодь, яка виросла уже поза радянським (а чи московським) рабством. А за час президентства Ющенка таки відчула свободу. Уже не хочуть вони заходити у підготовлене для них стійло.

 

А значить будемо жити.