Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Репліки – 2. (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 2 груд. 2018 р., 08:01 Степан Гринчишин   [ оновлено 4 квіт. 2019 р., 08:48 ]

Территория России не имеет границ

Looser

Керченська протока. Інцидент, що трапився з моряками українських Збройних сил в акваторії Азовського і Чорного морів, підтвердив вислів Looserа. Застосуванням зброї Московія вказала Україні та іншим державам світу, що Азовське море є її власністю. Відбулось чергове загарбання української території московітами. Наголошуємо на слові – чергове. Тепер Московії відкритий шлях до миттєвого загарбання Маріуполя і Бердянська. Вона це незабаром реалізує, оскільки має в акваторії Азовського моря понад 50 військових кораблів та достатню кількість солдатів .

 

Так Московія агресор. Однак, українські правителі повинні були її дії передбачити та відповідно підготуватись. Можемо констатувати, що на п’ятому році війни правителі забезпечили для імітації захисту України в Азовському морі лишень декілька катерів. Бездіяльність правителів заохотила Московію до агресії.

 

Окремого аналізу потребує діяльність олігарха Ахметова. Московська агресія в Криму та на Донбасі, в кінцевому результаті, не зменшила його фінансову могутність. Якщо загарбання Азовського моря Московією не вдарить по його бізнес-імперії, тоді можливе твердження про його співпрацю.

 

Путин – вор. Такий вислів був зафіксований в деяких школах Московії. Це написали учні. Для них поняття «кредит», «аудит», «баланс», «бюджет» та інші економічні терміни ще не мають розмежування в їх світосприйнятті. Тому «Путин – вор» для школярів означає в першу чергу, що Looser краде в них майбутнє. Вони не матимуть перспектив для реалізації своїх задумів, а будуть підсобним матеріалом в реалізації задумів та бажань теперішніх російських владоможців та їх нащадків.