Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Репліки – 1. (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 11 лист. 2018 р., 05:48 Степан Гринчишин   [ оновлено 2 лют. 2019 р., 06:36 ]

 

Вбивство Катерини Гандзюк. Організатор нападу на неї не йде на співпрацю з силовими структурами і тому замовника вбивства не можуть встановити. А може треба потягнути ниточку з другого кінця? … Впродовж перших днів після нападу на Катерину працівники силових структур швидко «встановили» особу яка вчинила «напад» на неї. Цікаво хто дав їм вказівку так діяти? Очевидно ці працівники можуть вказати на ланцюжок, який веде до замовника вбивства Катерини.

 

Верховна Рада прийняла закон про машини з «євробляхами». Суть закону – не можна ввозити в Україну дешевих легкових автомашин. Депутати цим законом обмежили права більшої частини людей в Україні, оскільки за чесно зароблені гроші купити машини вартістю понад 2-3 тисяч доларів вони не можуть. Зрозуміло, що цей закон депутати «обґрунтували» різними поясненнями. Тоді ці ж депутати повинні прийняти закон, який обмежує права людей «середнього і більшого статку» – заборону купівлі легкових машин вартістю понад 20-30 тисяч доларів або зобов’язати таких бажаючих сплачувати в скарбницю України подвійну вартість машини. Обґрунтування такого закону. По-перше всі громадяни в Україні мають однакові права, що багаті, що бідні. По-друге більша половина аварій за участю легкових машин припадає на засоби керування, вартість яких більша 20-30 тисяч доларів. Отже, цей закон, крім всього іншого, покращить ситуацію на дорогах України.

 

В Австрії спіймали шпигуна, який діяв на користь Московії. Керівник армії держави Андора направив ноту протесту російським спецслужбам. По-перше – він теж хоче отримувати матеріальне заохочення від них в євро і взамін зобов’язується робити шифровані звіти про дії свого війська. По-друге – в кожній європейській державі є російські шпигуни, а тому Андора теж хоче мати на своїй території шпигуна з російських спецслужб.