Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Путін – брак інтелекту? (Автор: Величко Лев)

опубліковано 5 бер. 2014 р., 12:32 Степан Гринчишин   [ оновлено 19 бер. 2014 р., 11:24 ]

Аналізуючи діяльність В.В. Путіна на посаді президента Росії приходиш до висновку, що ця людина є пересічних розумових здібностей. Однак тривале перебування на посаді президента дало поштовх до прогресуючого вкорінення в його голові думки, що він надлюдина.

 

Путін в 2004 році двічі, поспішно, вітав В.Ф. Януковича з «обранням» на посаду президента України. Він знав, що тільки завдяки фальсифікації результатів виборів, була створена можливість Януковичу набрати понад 44% голосів виборців. Було зрозуміло, що більше половини всіх виборців відносяться негативно до цієї особи і на наступних виборах за нього не проголосують. Однак Путін і надалі робив ставку на людину, яка плутала між Ахметовим і Ахматовою. Він продовжував прокладати дорогу до влади людині інтелект якої бажав бути вищим, тобто Путін внутрішньо не відчував великої різниці між собою і людиною, яка двічі сиділа в тюрмі. Путіну була комфортна присутність Януковича.

 

В 1940 році Росія захопила Естонію. Інформаційне обґрунтування необхідності введення російських військ на територію Естонії було досягнуте доволі просто і нахабно. У Ленінграді робітників, службовців та людей певного вишколу посадили в поїзд та привезли до Таллінна. На вокзалі їм видали транспаранти з написами на естонські мові. Ці написи закликали російських пролетарів допомогти звільнитись естонським пролетарям від панування капіталістів. Колона «протестуючих» пройшлась центром Таллінна і повернулась назад на вокзал. Звідки «мітингарі» поїздом були відтранспортовані до Ленінграду. Однак просьбу «демонстрантів» російський уряд вважав за необхідне виконати і виконав. Аналогічне спостерігаємо тепер і в Україні, коли російські спецслужби організовують привезення російських «тітушок» в Україну. Мета привезення «тітушок» озвучується самими «тітушками» – «Рассия!». Одночасно професіонали російських спецслужб створюють ядро людей, котрі чинять безлад і насильство в Україні.

 

Доволі дивно чути з уст президента Росії Путіна хвалебне твердження, що Росія має стабілізаційний фонд понад 400-500 мільярдів доларів. Це величезна кількість паперів, які отримано від продажу в Європу нафти і газу. Однак ми повинні задуматись – чому США закуповують нафту і заливають її в підземні нафтосховища та соляні пласти. Ці стратегічні нафтові резерви в США почали створювати після світової енергетичної кризи в 1970-х роках. Чому США закуповує нафту? Відповідь зрозуміла. Купівельна здатність паперових доларів постійно зменшується, а вартість нафти і газу – зростає. Де інтерес Росії? Інтересу Росії немає а проглядається інтерес В.В. Путіна. Продаючи нафту і газ через підконтрольні структури він отримує можливість вкрасти у мільйонів громадян Росії мільярди доларів.

 

Зараз в ЗМІ доволі часто порівнюють двох людей Гітлера і Путіна. Однак між ними суттєва різниця. Гітлер прийшовши до влади зміг об’єднати всіх німців у одне ціле. Навіть прихильники комуністичної партії Німеччини стали його послідовниками. Гітлер зміг заохотити всіх німців працювати на Велику Німеччину. В Путіна навпаки. Він не зміг об’єднати всіх росіян для розбудови Росії але згуртував навколо себе тільки членів «партии жуликов и воров». Маючи колосальні природні ресурси росіяни не стають заможними, однак у Путіна та його близького оточення мільярдні статки.

 

Можна стверджувати, що дуже багато людей вважають його надзвичайно мудрим. Поглянемо на його метод розв’язування проблем:

- Чеченську проблему не розв’язано а відтерміновано на час поки Путін буде фінансами задобрювати Кадирова і весь Північний Кавказ;

- громадян Росії Путін теж купив, оскільки існує неофіційна домовленість між «партией жуликов и воров», яка має виключне право займається політичною діяльністю, і громадянами Росії, яким виплачується стало зарплата певної величини але вони не вмішуються в політичні процеси;

- з допомогою грошей Путін поширює інформаційно-привабливу картинку про Росію в Західному світі.

 

Отже, можна стверджувати, що проблеми Путін розв’язує не з допомогою інтелекту а – грішми. Витрачати не зароблені гроші – людей доволі багато.