Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Про «Послание федеральному собранию». (Автор: Величко Лев)

опубліковано 10 груд. 2014 р., 04:11 Степан Гринчишин   [ оновлено 29 груд. 2014 р., 03:49 ]

В.В. Путін 4 грудня виступив з посланням до федеральних зборів, де висловив ряд «цікавих» думок:

 

Воссоединение Крыма и Севастополя с Россией В.В. Путин назвал историческим моментом.

Дійсно, загарбування Криму Росією можна назвати великою дурістю з боку loser-a. Сьогоднішня ситуація з Кримом нагадує сюжет у відомому оповіданні О. Генрі «Вождь червоношкірих». Для читачів нагадуємо короткий зміст оповідання: «Двоє не дуже мудрих мужчини викрали маленького хлопця. Вони захотіли отримати викуп за нього. Однак згодом викрадачі звернулись до батька дитини забрати у них її і навіть згодились за це заплатити певну суму батькові».

 

Здається, що хроніка подій з Кримом нагадує канву історії оповідання «Вождь червоношкірих». Володіння Кримом, крім словесних захоплень від громадян Росії, приніс loser-у великий клопіт з економічними проблемами. Сполучення з Кримом нікудишнє, паромна переправа працює з перебоями, залізничне сполучення з Росією відсутнє, води немає, електричне забезпечення Криму проблематичне, пенсіонери хочуть грошового забезпечення, а громадяни Росії вже частіше говорять «Крым кормить не будем».

 

Отже, незабаром може пролунати пропозиція від loser-а: «Украина заберите Крым». Можливо, Україна вдруге погодиться взяти Крим під свою опіку та відновлювати економічне життя в ньому. Цікаво, які вимоги виставить уряд України до Росії за цей крок.

 

«Именно здесь, в Крыму, в древнем Херсонесе, или, как называли его русские летописцы - Корсуни, принял крещение князь Владимир, а затем и крестил всю Русь. Именно на той духовной почве наши предки впервые и навсегда осознали себя единым народом, что дает нам все основания сказать: для России Крым, древняя Корсунь, Херсонес, Севастополь имеют огромное цивилизационное и сакральное значение. Так же, как Храмовая гора в Иерусалиме».

Це висловлювання вказує, що у loser-а та його спічрайтерів не має, що сказати громадськості і тому виноситься ця тема. Вона повинна відволікти громадськість від насущних потреб, тому цю бздуру не варто навіть обговорювати.

 

В. В. Путин предложил провести полную амнистию офшорного капитала при условии его возвращения в Россию.

Як відомо гроші люблять спокій і тому, коли Росія здійснила військове вторгнення в Україну та почала бойові дії, зелені масово почали втікати з Росії. За минаючий рік простори Росії покинуло $125-130 млрд. Куди втікають? В основному в США, тобто до країни, яку так не люблять росіяни. І тут loser пропонує амністію офшорного капіталу при умові його поверненню в Росію. Цікаво, де ті бізнесмени, котрі вивівши свої «кровно зароблені» в офшори та заплативши при цьому 15% за цю дію, будуть повертати їх в державу, яку «умом не понять».

 

Путин призвал "вырваться из ловушки нулевых темпов роста" и в течение трех-четырех лет выйти на темпы экономического роста выше среднемировых. Ежегодный рост производительности труда должен составлять не менее 5%, а инфляция - в среднесрочной перспективе до 4%.

Коли в Росії починає зростати безробіття, коли не вкладаються гроші в розбудову промисловості, на закупівлю новітніх технологій, коли показник інфляції цього року досягне позначки 10%, а наступного року до 20%, коли фінансові ресурси втікають з Росії, коли ціни на нафту і газ падають, коли вартість рубля стрімко зменшується, коли позики в банках ЄС і США не отримати, а наступного року необхідно повернути борг Заходу у $105 млрд., коли ціни на продукти харчування зростають і т. д., то можна сподіватись – ні стверджувати, що стагнація російської економіки неминуча і слова loser-а нічого не варті.

 

Однак, що було найбільш красномовним, так це відторгнення залом loser-а. Чітко простежувалось, що сидячі в залі не вірять жодному слову промовця. Вони відчували, що виступає невпевнена людина, яка нічого не може запропонувати суспільству. Одночасно спостерігається, що значна частина інтелектуальної еліти Росії бачать регрес Росії. Вони переживають за долю Росії і розуміють, що В.В. Путін перебуває не на своєму місці та його «керування» не приведе до могутності держави. Можливо незабаром пророцтво Г. Каспарова може здійснитись, оскільки за loser-ом ніхто жаліти не буде.