Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Прінуждєніє к московському раю (автор: Трохимчук Степан)

опубліковано 23 жовт. 2013 р., 10:57 Степан Гринчишин   [ оновлено 30 жовт. 2013 р., 10:26 ]

У середині липня цього року купка московських ультрарасистів провела мітинг поблизу українського посольства в Москві з вимогою не допустити Україну вступу до "евроада", а приєднатися їй до Митного Союзу, тобто до московського раю. Це прозвучало як наказ президенту РФ В. Путіну і патріарху МПЦ Кірілу, під час їх поїздки до Києва на святкування 1025-річчя святкування хрещення Руси-України, заставити президента України В. Януковича відмовитися від асоціації з Європейським Союзом. Цього вимагає і п’ята колона Москви в Україні в особі кума Путіна В. Медведчука, якого витягли на світ Божий з нафталіну, створивши для цього структуру під назвою "Український вибір". Завданням цих порухів є переламати В. Януковича, "прінудіть" його відмовитись від євроатлантичного вибору.

 

Українська нація вже була понад 300 років в московському раю, зазнала апокаліптичних втрат як людських, так і матеріальних ресурсів. Намагаючись відновити колоніальну імперію зла, В. Путін розуміє, що без України вона не стане могутнім планетарним гравцем і загрозою людській цивілізації. Тому всі сили було кинуто на стримування України від її цивілізаційного вибору, повернення її в колоніальне лоно.

 

Що дасть українцям і Україні асоціація з Європейським Союзом? Це дасть змогу побудувати європейську цивілізовану державу, в якій буде панувати право, Конституція України і її закони, а не донецькі "понятія". Це допоможе врятувати націю від остаточного зросійщення, перетворення її на рабів імперії зла. Це запорука розвитку української мови і культури, духовності та самобутності нації. Це перехід на вищий рівень соціально-економічного розвитку, що допоможе українцям забезпечити такий рівень добробуту, який задовольнить всі їхні матеріальні та духовні потреби. Це мир і безпека для кожного громадянина держави, її можливість вибирати місце праці та проживання, подорожі та відпочинку, маючи для цього відповідні ресурси і можливості. Це і екологічна культура, збереження свого життєвого і природного довкілля, відвернення екологічної катастрофи, яка нам загрожує. Це високі медичні стандарти, сучасна охорона здоров'я і лікування хворих. Це остаточне повернення до свого Європейського Дому, входження в сім'ю вільних і рівноправних націй.

 

До чого нас закликають адепти нової колоніальної імперії,що вони готують нашому народові? Входження у Митний, а опісля в Євразійський Союз, який ще не існує? Це ж повернення у нове-старе колоніальне рабство, де нам вже підготовлене таке становище, у якому опинилися мільйони українців у Росії. Адже вони позбавлені шкіл на рідній мові, українського радіо і телебачення, газет і книг, виданих рідною українською мовою.

 

Нам приготована роль інородців у власній державі, дешевої робочої сили, гарматного м'яса, генетичного матеріалу для поліпшення раси бездуховних великоросів, поражених п’янкою, наркотиками і розпустою. Нам уготована роль молодшого брата, об’єкта визиску, нерівноправних угод і облудного партнерства.

 

За 300 останніх років не було між нами укладено жодного договору, угоди чи іншого документу, який був би вигідний українській нації, а то лише вигідний імперії. Хто такий документ назве, буду дуже вдячний.

 

Уряди Єльцина і Путіна нав’язали нам угоди про підпорядкування Українського Чорноморського військового флоту Росії, передачу їй майже всіх плавзасобів і баз, базування флоту РФ в українських портах за безцінь тощо.

 

За принизливими харківськими угодами мала бути скидка у ціні на російський газ, як і за практично безплатне базування флоту РФ в українських портах. Де ж та скидка? Ми купуємо його за нав’язаними нам найвищими у світі цінами! І так у всьому. Це і є "рівноправне і братерське співробітництво між нашими державами", а при входженні у Митний Союз взагалі ми позбудемося будь-яких прав і можливостей.

 

Європа, як і весь світ, переживає затяжну кризу. Вона викликана відставанням розв’язування соціальних проблем, зокрема безробіття, від прискореного розвитку науково-технологічного прогресу, який дозволяє випускати  потрібні вироби і надавати послуги все меншою кількістю робочих рук. Крім того, уряди деяких країн в погоні за голосами виборців наробили стільки боргів, що не можуть з ними справитись. А це свідчить лише про недостатню інтегрованість Європи, складність справитися з мало контрольованим банківським сектором. Але Європа подолає цю кризу, як і долала всі інші, вийде з неї ще міцнішою і згуртованішою. А Митний Союз тріщить по швах, товарообіг між його учасниками падає, казахи взагалі хочуть організувати референдум про вихід із нього.

 

Так ось яку дилему маємо вирішити ми, українці: бути нам у московському "раю" чи в "євроадє"? В "совєтском рає" ми вже були, ледве його позбулися. До "євроада" нам ще далеко, багато праці, крові та зусиль потрібно докласти, щоб совкову комуналку перетворити в сучасний палац. Та без важкої праці ніхто нічого ще не добивався. Краще працювати на себе, ніж на того Альошу, який хоче заткнути нас за свою калошу. Вибір за Тобою, Український Народе!

 

Професор Степан Трохимчук, заступник голови Львівського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів.