Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Президент Путін ви – loser. (Автор: Величко Лев)

опубліковано 5 жовт. 2014 р., 12:07 Степан Гринчишин   [ оновлено 1 лист. 2014 р., 07:56 ]

В середині вересня у Росії голові ради директорів АФК «Система» Володимиру Євтушенкову пред’явили звинувачення у відмивання грошей та помістили його під домашній арешт. Громадськість та ЗМІ почали обговорювати причини відкриття кримінальної справи проти Євтушенкова. Найбільш незвичним було те, що розглядались різні версії, але ніхто не брав до уваги того, що кримінальну справу відкрито тому, що Євтушенков вчинив злочин. Суспільство чітко розуміє, що в Росії «Следственный комитет» діє, не звертаючи увагу на правові норми. Як колись говорили «Законы написаны для заграницы», а тут ми діємо як «барин велит». Отже, напрошується висновок, що за 15 років свого керування імперією В.В. Путін позбавив суспільство правового поля. «Як хочу так і керую і ніхто мені не указ». А ось із керуванням у В.В.П. не вийшло. Можна впевнено стверджувати, що він є Loser.

 

Він дуже хотів зміцнити обороноздатність Росії, а вийшло навпаки. Якщо колись війська НАТО були розміщені в Західній Німеччині, то тепер вони базуються в Польщі, Чехії і навіть почали розміщуватись в країнах Балтії. Фінляндія, яка раніше заявляла про свій позаблоковий статус, тепер вважає, що вона зробила помилку, не вступивши в НАТО 1995 року. Отже, зміцнення обороноздатності за Путіним, обернулось присутністю військ НАТО і США на кордонах імперії.

 

Він хотів здійснити технічну модернізацію країні, а вийшло навпаки. За минулий період правління він прив’язав державу до нафтової і газової труби. Понад 50% бюджетних надходжень Росії дає продаж нафти і газу. А внаслідок введення санкцій збоку США та ЄС російська нафто- та газовидобувна промисловість опинилась в критичній ситуації. Поклади сировини є, а технічного оснащення по її видобутку немає. Росія змушена була провести інвестиційний форум «Россия зовет!» і уклінно просити, так просити, західних інвесторів повернутись. Вона дозволить їм приватизувати великі енергокомпанії та навіть допустить до спільного керування деякими підприємствами оборонного комплексу, тільки поверніться.

 

Він ввів санкції проти США і ЄС на продукти харчування та техніку сільського господарства, а вийшло навпаки. Всі санкції повернулись проти Росії. Як заявила Ксенія Собчак, незабаром росіяни будуть їздити в Європу «пожрать». Це значне перебільшення, але в реальності, наприклад, сортове насіння картоплі повністю залежить від імпорту, насіння цукрового буряку на 100% забезпечується з Європи. Вона забезпечує Росію сучасною сільськогосподарською технікою. А ціни на продукти зростають швидкими темпами і це відчують росіяни.

 

Він хотів утворити євразійську співдружність, а вийшло навпаки. Дійсно, тісна співпраця вільної України та вільної Росії дозволила б створити потужне об’єднання, яке б визначало політико-економічні процеси на території бувшого СРСР і було б рівноцінним партнером ЄС, США і Китаю. Однак шовіністична ідеологія та намагання втілити в життя програму «Русского мира» привели до протилежного ефекту. Україна почала вибудовувати «Стіну» на кордоні з Росією, відгороджуючись від неї та втілювати в життя гасла: «Геть від Москви!» і «Даєш Європу!».

 

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв почав вибудовувати політику своєї держави в готовності до відстоювання територіальної цілісності від «собирательницы земель».

 

Китай, державність якого обчислюється тисячоліттями, мовчки спостерігає за Росією і очікує, коли Далекий Схід і Сибір впадуть до його ніг. У наші дні він вважає, що Росія є його молодшим братом, який – не тямущий. Дійсно існує на лівому березі ріки Амур місто Благовещенск, а навпроти китайське місто з сучасною забудовою Хэйхэ. Років 25 тому Хэйхэ було провінціальним містечком, значно меншим від Благовещенска, але вміле використання російської сировини дозволило китайцям модернізувати містечко в індустріальне місто.

 

Російська імперія впродовж останніх 15 років перебуває під абсолютним керівництвом Путіна. За час його правління російська імперія невпинно втрачає своїх приятелів і набуває ворогів, однак статки мільярдера Путіна невпинно зростають. Але роль керівників держави оцінюють не кількістю грошей вкрадених у своїх співгромадян, а величчю держави. На жаль велич держави падає і тому можна твердити: «Президент Путін ви – loser».