Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

«Пілати Європи». (Автор: Величко Лев)

опубліковано 19 груд. 2015 р., 10:48 Степан Гринчишин   [ оновлено 23 січ. 2016 р., 05:27 ]

17 грудня 2015 року відбулася прес-конференція В.В. Путіна.

 

Найбільш вражаючою була відповідь на питання. 

 

В.Терехов: На военные операции, на увеличение военного присутствия, на выживание, плюс к тому и других проблем больше, чем достаточно, а ресурсы – это не только деньги и военные. Мне сейчас вспомнилось это крылатое выражение: «Войну легко начать, тяжело закончить».

 

В.Путин: Мы:

а) войну не начинали. Мы проводим отдельные операции с использованием наших ВВС, Космических сил, систем ПВО, разведки. Это не несёт какой бы то ни было серьёзной нагрузки, не связано с серьёзной нагрузкой на бюджет. Часть средств, которые мы планировали на обучение и на военные учения – прошу прощения за похожие слова, – мы просто переориентировали на операции наших ВКС в Сирии. Там нужно кое-что добавить, но это не имеет абсолютно никакого существенного значения для бюджета.

 

Вы понимаете, что у нас проводятся масштабные учения, чего только стоят учения «Центр», «Восток-2015». Тысячи людей задействованы, тысячи перебрасываются с одного театра на другой, сотни летательных аппаратов и так далее, и так далее. Мы просто часть этих средств направляем туда, для проведения операции в Сирии. Лучшего учения трудно себе представить. Поэтому мы, в принципе, достаточно долго можем там тренироваться без существенного ущерба для нашего бюджета.

 

Мене дивує як спокійно, буденно сприйняла ці шокуючи слова аудиторія в залі. Всі європейські громадські організації, які стверджують, що вони стоять на захисті життя і здоров’я людини, мовчать. Але слова «Лучшего учения трудно себе представить» стверджують, що перед світовою громадськістю виступав вбивця для якого бомбардування та вбивство людей є всього-на-всього «учения».

 

Невже світові лідери після цих слів мають моральне право стояти поруч цієї особи. Пролита кров цивільного населення, покалічені дорослі та діти, зруйновані життя сотень тисяч людей – і це «Лучшего учения трудно себе представить».

 

Європа привикла, як Пілат «умивати руки».

 

Вона мовчала, коли касетними, вакуумними бомбами знищувався чеченський народ у Першу і Другу російсько-чеченські війни.

 

Вона мовчала, задобрювала московських правителів, коли Росія йшла війною проти Грузії. Президент Франції Ніколя Саркозі змушував грузинів змиритись з окупацією Росією грузинських земель і співав осану В.В. Путіну.

 

Вона дивилась крізь пальці, коли з території Росії гарматами обстрілювались українські війська на Савур-могилі, коли з «Градів» знищувались українці на території Донбасу. Коли російські спецназівці підривали шляхопроводи, проводили допити з «пристрастием». Це всього-на-всього Росія проводить «учения» в Україні.

 

Нагадуємо одному «Кров людська – не водиця» і за все прийдеться відповідати як не перед людьми так перед Богом. 

 

А «Пілатам Європи» час задуматись над словами «мы, в принципе, достаточно долго можем там тренироваться без существенного ущерба для нашего бюджета». Будьте певні «умиваючи руки» ви отримаєте «учения», в різних формах, на своїй території.