Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

П’єса «Покращення». (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 17 бер. 2018 р., 11:44 Степан Гринчишин   [ оновлено 23 черв. 2018 р., 10:09 ]

Місце дії – кабінет (велика кімната заповнена довгим столом і м’якими кріслами).

Дійові особи – кабінет (головний, його заступники), представники ЗМІ.

Перша дія

Головний (з базарним досвідом): «Ми зібрались, щоб забезпечити покращення. Звертаюсь до представників ЗМІ – в своїх репортажах обов’язково відмітьте, що думаємо і діємо в напрямку покращення. Хто хоче щось сказати?»

Заступник заступника головного: «Ми провели ретельний аналіз економічної ситуації і прийшли до висновку – можна здійснити покращення всім на 135 гривень в місяць.»

Головний: «Похвально! Хто ще хоче висловитись про покращення?»

Заступник головного: «Обговоривши та оцінивши всі пропозиції моїх заступників, можна зробити покращення на 205 гривень».

Головний: «Шановні представники ЗМІ, заслухавши заступників і порадившись (тут він звів очі до неба) ми можемо покращити на… на… 215 гривень в місяць кожній людині в державі.»

 

Дія друга

Представники ЗМІ покинули кабінет.

Головний: «Заступник заступника, що ти там на говорив?»

Заступник заступника: «Піднявши оплату комунальних послуг, водопостачання і водовідведення, газопостачання, вартість проїзду в автобусах та тролейбусах ми отримуємо собі покращення на 152 гривні в місяць.»

Заступник: «Підвищимо вартість хлібобулочних і макаронних виробів, вартість продукції «Наша ряба», вводячи систему «плюс Роттердам плюс» і здійснивши ще деякі дії, отримаємо покращення, в сумі на 237 гривень.»

Головний: «Я теж думаю про покращення. Зобов’язавши всіх громадян здійснювати обов’язкову перездачу водійських прав, що три роки; здавати екзамен на знання як користуватись газовими приладами, що чотири роки; вводячи реформи в освіті, медицині, суддівстві ми отримаємо покращення для себе у 251 гривню в місяць з кожної людини нашої державі. Вимагаю від вас усіх і дальше думати про наше покращення.»