Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Парламентські вибори 2012 року проведені на рівні геноциду української нації та державного перевороту (автор: Трохимчук Степан)

опубліковано 14 жовт. 2013 р., 10:21 Степан Гринчишин   [ оновлено 23 жовт. 2013 р., 10:59 ]

"Якби вибори щось вирішували, то їх обов’язково давно б заборонили" – заявив колись знаний американський політик. У випадку України самі вибори, під якими у нас переважно на Південному Сході України розуміють саме процес радянського голосування, є підсумком багаторічної технології підтасовування виборчого законодавства під потреби правлячого режиму, використання адміністративного ресурсу, зомбування виборців, їх підкуп і залякування, солодкі обіцянки, т.з. соціальні ініціативи президента і уряду в році перед виборами, що в демократичних суспільствах вважаться аморальним. А тому виборча  кампанія, як і її результати, стала найбруднішою  в історії незалежної України, ґвалтуванням Конституції та законів України, не виявила справжньої волі суверена влади – громадян держави, підтвердила диктаторську сутність теперішньої влади.

 

Безконтрольне панування цієї незаконної, фальшиво легітимізованої бандитсько-олігархічної влади зумовило зменшення матеріального достатку українців, погіршило стан їх морального і фізичного здоров'я, прискореному вимиранню, люмпенізації суспільства, особливо на вотчині регіоналів. Соціологічне опитування населення, що найбільший процент бідних  є у Донецькій та Луганській областях (там і найвища захворюваність населення, поширення алкоголізму і наркоманії, найменша народжуваність і найвища смертність), найменший – у галицьких областях. А тому в люмпенізованих регіонах у два з лишнім рази зросла кількість виборців, які проголосували за КПУ, тим самим відмовившись підтримати партію регіонів, у якій вбачають першопричину своїх негараздів.

 

Опитування населення перед виборами показало, що лише 15% населення  підтримує той напрям розвитку Української держави, який здійснює сучасна влада. А що таке 15% нашого населення? Це російська діаспора. Якби вибори у нас були вільними і демократичними, то партія регіонів отримала б свої законні 15%, а не 30%! Та мізерна більшість виборців, яка усвідомлено проголосувала за партію регіонів, в умовах демократичних виборів забезпечила б їй 3-4 місце у списку політичних сил, що пройшли б у Верховну Раду.

 

Результати виборів показали, що владу в країні протизаконно узурпували представники найбільш агресивних кіл російської та інших, прихильних до них діаспор, які складають абсолютну меншість населення держави, позбавивши її (влади) абсолютну більшість української корінної титульної нації. Влада уникає діалогу і співпраці з українською нацією і її лідерами, всілякими методами її принижує політично, економічно, соціально і духовно, нехтує її законними правами і намагається позбавити її державного майбутнього, втягнути в нове колоніальне рабство відновлюваної В. Путіним золотоординської імперії.

 

Узурпатори на відповідальні пости в державі та регіонах призначають не порядних, законослухняних, морально стійких, патріотично налаштованих і належно підготовлених фахівців, не здатних творити беззаконня і злочини, а переважно представників донецького "беспредела". Порядних людей у президентську вертикаль і силові структури не пускають і на гарматний вистріл, та й вони не спішать туди "влазити", бо бояться не тільки за своє життя, а й тому, що не зможуть виконувати злочинних наказів донецьких паханів.

 

Фальсифікуючи вибори, заставляючи своїх підлеглих здійснювати космічного масштабу антиконституційні проступки, чинна влада виховує і виковує нових Понтіїв Пілатів, Вишинських і Берій, душителів свободи і прогресу, здатних на будь-які злочини за розказом диктатора.

 

Так злочинцями з примусу влади ставали десятки, сотні тисяч громадян держави, які в очах суспільства стали вовкунами, такими як герої фальсифікацій виборів генерали поліції Дерновий і Сало. На чолі тієї піраміди фальсифікацій стоїть творець податкового здирництва ("Азаровщини" за Богословською) підпільний мільярдер і перманентний брехун Н. Азаров, який дуже слабо освоює чужу для себе українську мову, а ще гірше ази економіки.

 

Переважаюча більшість населення держави наочно побачила і зрозуміла, що вибори були грубо і підло сфальсифіковані, народ грубо і цинічно було обдурено і принижено. Ніколи не захочуть і не зможуть українці з тим змиритись і надалі терпіти наругу над собою, навіть на вотчині правлячих паханів. Добре знають і розуміють це й узурпатори та їх вольні і невольні слуги, виконавці їх злої волі.

 

Виборча кампанія і нездатність ялової влади керувати державою сприяли швидкому зростанню національної свідомості українців, про що свідчить широка підтримка і швидке зростання популярності "Свободи". Ми всі, вся нація самою історією зобов’язані не допустити панування над нами ще п’ять років скомпрометованої чужинської злочинної влади, бо рано чи пізно зростання народного гніву приведе до революційного вибуху, але вже з великою кров'ю.

 

Боротьба за Україну буде важкою, потребуватиме мобілізації всіх здорових сил нації, самовідданої віддачі та жертовності. Ми розуміємо, що ця влада готова на все, на будь-які злочини, як це було в Камбоджі, а тепер твориться у Сирії. Ми переможемо, бо за нас свідчить історія, що нас підтримає світ і Господь Бог!

 

Слава Україні!

 

Степан Трохимчук, політико-географ, пенсіонер, колишній професор факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка, заст. Голови Львівського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів.