Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Пане Президенте!

опубліковано 25 січ. 2014 р., 04:13 Степан Гринчишин   [ оновлено 3 лют. 2014 р., 12:03 ]

 

Ми, депутати Львівської міської ради 1990 - 1994 років, які безпосередньо приклалися до створення незалежної УКРАЇНИ, з обуренням і болем сприймаємо спроби антиукраїнської провладної Партії регіонів узурпувати владу в державі.

 

Події останніх тижнів, як-от: непідписання угоди з Європейським Союзом всупереч конституційно задекларованому курсові держави, втягування України у сферу інтересів реваншистського Кремля з його патологічною ненавистю до української незалежності, прийняття законодавчих актів, що суперечать Основному Закону нашої держави і порушують права і свободи громадян, відмова слухати і чути вимоги власного народу, а відтак і щонайжорстокіші знущання з українців – побиття і викрадення громадян, використання найманців та силових структур для залякування тих, хто відстоює свої права, врешті численні поранення, а тепер і вбивства свідчать, що ви і сформована вами влада остаточно стали на злочинний шлях порушень Конституції України та зради національних інтересів держави.

 

У цей складний для нашого народу і української держави час, беручи до уваги, що подальша ескалація конфліктів і протистояння у державі загрожує перерости у громадянську війну, вимагаємо від Вас, як гаранта Конституції України:

 

Зупинити правову вакханалію, що відбувається в державі!

 

Припинити калічити та вбивати власний народ!

 

Припинити використовувати найманців для викрадання людей!

 

Заборонити силовим структурам вживати тортури до власного народу.

 

Не уподібнюйтеся до кривавого тирана Йосифа Сталіна, який перевершив навіть Гітлера, винищивши мільйони громадян власної країни.

 

В. Шпіцер, Р. Матковський, Г. Чопик, Я. Дубров, І. Данилиха, Л. Добродняк, Т. Дацишин, О. Гентош, Ю. Гресько, П. Гуковський, В. Запоточний, В. Кінасевич, Д. Кобевко, Т. Крушельницька, М. Кушнір, А. Левик, З. Літинський, Р. Луцишин, О. Микита, І. Мойсин, П. Паславський, А. Риборак, В. Ромака, Ю. Савченко, В. Хомяк, Є. Ширій.