Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Московія і «вибори». (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 24 вер. 2016 р., 03:27 Степан Гринчишин   [ оновлено 11 жовт. 2016 р., 10:05 ]

 

В Московії 18 вересня 2016 року відбулись вибори в Государственную думу.

 

Впродовж 2016 року в інформаційний простір Московії попадала інформація про супер розкішне життя:

 

- голови Російських залізничних шляхів Якуніна: "Это несколько десятков гектаров леса под Домодедово, где вырыли собственные озера, построили "небольшой" гараж на 15 автомобилей, отдельный бокс под "Майбах", соорудили полтора километра подземных ходов из основного дома в гараж. Банька сиротская имеется на 1.400 квадратных метров, в доме – полноценный 50-метровый бассейн. Все здания напичканы всевозможной электроникой. Одного только обслуживающего персонала там проживает человек 30, работают они посменно. У каждого зарплата не меньше 40.000 руб. в месяц. Сам хозяин на даче появляется раз в месяц, а то и реже" Сыновья и внуки патриота Владимира Якунина живут и работают в Великобритании и Швейцарии. 

 

Багатства віце-прем’єра Московії Ігора Шувалова відібрали у нього почуття людяності. Для нього було смішно, навіть дуже смішно, що є люди в країні, де він віце-прем’єр, які купують квартири площею 20 кв. метрів. А чому не сміятись, якщо його одна з квартир коштує як 600 таких. Крім того в Лондоні квартира за 12 мільйонів фунтів, розкішний замок в Австрії, любимі песики літають по світу чартерними рейсами і т.д.

 

Зрозуміло, що прем’єр-міністр Московії Дмитро Медвєдєв не може бути біднішим від віце-прем’єра Ігора Шувалова, статус не позволяє. Однак він людина «скромна» і тому наказав відгородив свою дачу в Івановській області від навколишнього світу парканом висотою 6 метрів. «Денег нет но вы держитесь».

 

І повністю доповнила картину вставання Московії з колін історія про полковника замісника управління «Т» антикорупційного управління МВД Дмитра Захарченка. В нього виявили, всього на всього, біля 500 мільйонів доларів, які він нажив «непосильным трудом». 

 

Зрозуміло, що виборці Московії не мали бажання забезпечувати явку на виборах в Думу. Це розумів і головний loser держави. Тому залякування виборців – була найкращою порадою від політтехнологів. Служивий народ: держслужбовці, бюджетними, силовики мали забезпечити видимість явки виборців на виборчі дільниці. Забезпечення необхідних відсотків лягало на плечі голів виборчих дільниць. Методи виконання завдання головами дільниць залежало від рівня їх інтелекту.

 

Наприклад, в Саратовській області балотувався від «Єдиної Росії» В’ячеслав Володін, якого на сьогодні головний loser держави пропонує на голову щойно обраної Думи. Результати «голосування» читач може побачити в наступній таблиці

 

Висновки читач може зробити самостійно.

 

В Московії 110 млн. виборців. За офіційним даним на вибори прийшло 52,6 млн. виборців. Однак вчені, використовуючи математичну статистику (наука), інформацію від спостерігачів і результати протоколів виборів, стверджують, що в урни до голосування було вкинуто додатково 12 млн. бюлетенів. Отже, добровільно-примусово на виборчі дільниці прийшло лише 40 мільйонів виборців. В 2011 році на вибори прийшло 65 млн. Отже, населення Московії пасивністю відповіло на свої злидні та покірно йде за loser-ом. Воно проковтнуло відкрите фальшування виборів. (Один з Інтернет-користувачів написав «Один народ, говорите? У нас НАРОД вынес пинками зарвавшихся негодяев. А у вас - молчать будет.»)

 

Чому?

 

21 вересня, щойно обрана до Держдуми Олена Ямпольська, заявила: «Сталінські репресії були необхідні: по-перше час був такий і по-друге – Бог спеціально послав на Землю Сталіна за гріхи людські».

 

Це сказано для всіх і щоб всі розуміли, що Московію чекають сутужні часи та влада застосує сталінські методи для упокорення народу, бо часи такі настали і повинна бути покара для людей за «жирные годы».

 

Для людей, які не дуже володіють інформацією про сталінські методи, коротко про один з них.

 

Автором ідеї «хлібовозок» був начальник адміністративно-господарського відділу УНКВД по Московській області Ісай Давидович Берг. В його обов’язки входило вбивство людей, яких «трійка» присудила до розстрілу. За одну ніч він і його команда могли розстріляти до 200 людей та засипати їх землею. Але «врагов Родины» ставало більше і бідний лейтенант держбезпеки не встигав виконувати за ніч поставлене партією завдання, а тому міг стати «врагом Родины». Берг запропонував створити «хлібовозки», але замість хліба перевозити в них людей. Туди запихалось 30-40 людей і подавались вихлопні гази від автомобіля. За час перевезення людей з тюрми до місця закопування, вони від вихлопних газів помирали. «Смекалистому» лейтенанту та його команді залишалось лише покидати тіла в траншею та присипати їх землею.

 

Отже, «закручування гайок» в Московії буде набирати силу, однак ця дія може привести до зриву різьби або зрізу болта.

 

Висновок. Loser впевнено веде Московію до катаклізмів і тому Україні необхідно тримати порох сухим і бути готовим до протистояння.