Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Минаючий рік і loser. (Автор: Величко Лев)

опубліковано 20 груд. 2014 р., 13:41 Степан Гринчишин   [ оновлено 4 січ. 2015 р., 04:02 ]

Відбулась чергова щорічна прес-конференції Президента РФ Володимира Путіна в Москві. Не будемо розглядати змісту його відповідей на конференції тому, що вартість його тверджень нульова.

 

Оскільки 2014 рік завершується, то можна підвести підсумки діяльності головного loser-а року. Поглянемо, що loser вчинив за минулий рік.

 

Головна дія цієї особи – він розв’язав братовбивчу війну. Вона триває на сході України. Там в одній сім’ї одні відстоюють інтереси України, а другі – Росії. Однак після того як минуло 5-6 місяців кровопролиття і одні та й другі говорять: «Остановитесь! Перестаньте конец концов воевать. Дайте возможность спокойно жить. Дайте нашим детям и внука будущее. Хватить убивать!»

 

Виникають питання: «Хто він такий, що вирішує бути війні, чи – миру, яким людям жити, а яким – вмерти? Чому через його хвору голову повинні гинути люди?»

 

Він заявляє, що на сході України йде громадянська війна. Однак в історії України не було війни «західняків» проти «східняків». Тільки Російська імперія ділила людей, які проживають в Україні, на «чужих» і «своїх» та примушувала їх воювали один проти другого.

 

Хто дав зеленим чоловічкам наказ захоплювати Крим? Хто дозволив Гіркіну та іншим нелюдам вбивати людей в Донбасі та Луганщині? Хто замість докласти зусиль до припинення війни навпаки посилає «гуманітарні конвої» з танками, градами, гарматами, мінометами та іншим знаряддям для вбивства в Україну?

 

Невже в Росії відчувають радість від убивства людини? Напевне так! Достатньо було поглянути на зал вщерть заповненими «продажними журналістами» на конференції, які «подобострастно» заглядали в лице терористові та й намагалися аплодувати після його відповідей. Невже вони думають, що їх омине біда. «Не питай по кому б’є дзвін, він б’є і по тобі.» Зрозуміло, що для них краще жерти пармезан ніж відстоювати правду. Тоді чому ти хочеш, щоб тебе називали ЛЮДИНОЮ. Ти – ватнік. 

 

Більшість, абсолютна більшість тих хто заглядає в рот loser-у, тих хто на сході «керує» ЛНР і ДНР «прозябали бы и сейчас мелкими клерками, таксистами, дедами Морозами или гопниками».

 

А ті вгодовані та ситі, з дачами, з квотами, з правом «отжимать»-красти, які давно перекинули накрадене в Гей-Європу невже вони збудують могутню Росію? Так вони люблять Росію, але як злодій любить банк або сейф з дорогоцінностями.

 

Вони ненавидять Андрія Макаревича, Діану Арбєніну, Юрія Шевчука, Лію Ахеджакову і їм подібних, людей котрі мають гідність, тих хто є сіллю російської землі.

 

Запаливши війну між Україною та Росією він кидає в пропасть ці держави, їх економіка прямую до колапсу. Відома українська приказка стверджує: «Де двоє б’ються там третій користає». Loser в останні місяці минаючого року здійснив мандрівки до Китаю, Індії та Туреччини. Хто з них купить Росію? Він готовий торгуватись. Однак ці та інші держави вичікують коли ціна впаде остаточно, оскільки Росія залишається одна в «гордій» самоті, навіть Куба сказала Росії «Давай до свидания ».

 

Поглянемо на наслідки діяльності терориста №1 у світі.

 

Фото та підписи до них взяті зі сайту: common.regnum.ru

 

 Мертвые дети. Бедные дети! Им не суждено пожить в Едином Политическом Пространстве!

 

 

Вас разорвало в мясо! Дебилы!

 

Немає кращого у світі, як мати із дитятком на руках.