Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Мати покінчила з собою… (Автор: Бутусов Юрій)

опубліковано 2 жовт. 2014 р., 10:32 Степан Гринчишин   [ оновлено 29 жовт. 2014 р., 11:28 ]

Мати покінчила з собою після загибелі сина в Донецькому аеропорту 2 жовтня 2014 року.

 

У складі зведеної роти 93-й бригади Олексій Тищик захищав аеропорт Донецька, де загинув 28 вересня.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав главред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

 

 

"Знайомтесь. Хлопець праворуч – це один з українських героїв, Олексій Тищик, боєць 93-й дніпропетровської механізованої бригади, юрист за професією, доброволець, 30 років. У складі зведеної роти 93-й бригади Олексій захищав аеропорт Донецька. Всі, хто боявся – утекли, а вони, найкращі та найсміливіші – залишилися, і в тому числі Олексій. Тому що не тільки про себе думають ці хлопці ...

 

28 вересня, в самий розпал "перемир'я", під час атаки російських військ, наш БТР отримав пряме попадання танкового снаряда і спалахнув як свічка ... Олексія було неможливо врятувати ...

 

Жінка зліва – мама Олексія, суддя Апеляційного господарського суду Дніпропетровська Ірина Тищик. Син був добре вихований – він завжди говорив мамі, що у нього все безпечно, він не просив його забрати. У мами великі зв'язки, але вона не стала "відмазувати" Олексія від небезпеки.

 

30 вересня Ірина Тищик покінчила з собою.

 

6 ранку. Я не міг заснути не написавши про це, і не можу підібрати слова ... Вони не "фашисти", не «бендерівці», не «правосекі". Інтелігентні російськомовні люди. Була сім'я – і немає сім'ї. Вони загинули, бо параноїк в Кремлі вирішив погратися в "стратежку", розв'язати війну між народами і повбивати тисячі людей.

 

Я пишу про них, тому що ці жертви – це наш обов'язок змінити все. Це наш обов'язок битися до кінця. Це наш обов'язок очистити Україну від негідників, які її катують, і побудувати державу, в якій нам буде не соромно дивитися в очі тим, хто віддав за наше з вами майбутнє найрідніше і найдорожче ... ".