Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Країна людей, які живуть минулим. (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 4 трав. 2016 р., 11:46 Степан Гринчишин   [ оновлено 27 трав. 2016 р., 09:11 ]

64% росіян на сьогодні хочуть, щоб повернувся Радянський Союз.

 

Чому хочуть? Вони були панівною нацією в Російській імперії, під назвою СРСР. В країну, де в кожній республіці другий секретар Компартії повинен бути росіянин. В країну, де в будь якому куточку навчали дітей на російській мові - а мову аборигенів можна не вивчати. Де вихідцям із рязанщини, вологодщини, псковщин і т.д. в республіках впершу чергу надавали житло, різноманітні преференції. Вони діяли за принципом «Это все наше, это все мое». Урвалося. Виявляється вони не старші брати, а – молодші, і взагалі не брати а окупанти. «Чемодан, вокзал, Россия».

 

А втрачати є що, оскільки мільйони росіян не «обустраивали Россию», а покидали деревню, городишко і їхали на сучасну інфраструктуру в республіках, де існує суспільна мораль, де п’яні «под забором не валяются, где русский мат не сотрясает воздух».

 

Зрозуміло, що росіяни марять про повернення свого панівного становища - титульної нації, і для цього хочуть (здатні) збройної окупації республік (теперішніх незалежних держав). Однак хто їх хоче бачити в себе дома? «Русский мир» накрився «медным тазиком».

 

Новітня і вчорашня (СРСР) російська імперія не може похвалитись навіть середніми досягненнями в галузі науки, культури, новітніх технологіях. Всі відомі науковці, митці європейського рівня своє коріння мають ще в царській Росії. Сьогоднішня Росія не породила ні одного науковця, митця, бізнесмена сучасного рівня. Правда, є бізнесмени-мільярдери і в Росії, однак все їх добро «нажитое не посильным трудом».

 

Звідки можуть появитись діячі європейського рівня, якщо за даними «Левада-центру» 79% росіян не були закордоном, 72% - виправдовують брехню з боку держави, 81% - ненавидять США (хоча російська промисловість потребує новітніх технологій і росіяни користуються ІРедами розробленими ворогом), 55% - ненавидять Україну (що таке вчинила Україна супроти «матушки России»?). Тому не дивно, що на фоні ненависті до укропів є вихваляння Сталіна (51%).

 

Внутрішній світ середньо статичного росіянина окреслюють дві наступні історії.

 

Перша історія. Літо 2013 року. Електричка Трускавець – Львів. У вагоні російськомовна компанія – 5 людей, які відпочивали у Трускавці. Трохи випили. Один з них говорить: «Настроили хоромов местные. Пора бы их опять в Сибирь, а наших - сюда».

 

Друга історія. Сімейна пара живе в ДНР. В околицях Сніжного у них є дача з будиночком. Ділянка обгороджена. Вирішили відпочити від військової атмосфери та поїхати на батьківщину чоловіка – Кемеровську область. Районний центр. Прийняли їх доволі гостинно. «От бандерофашистов уехали». Сімейна пара під час «застолья» висловила думку, що в будинку бажано мати туалет і ванну. Через деякий проміжок часу чоловік пари вийшов на подвір’я і там мимоволі почув: «Они ср…ик (туалет) хотят в избе, что тяжело выйти во двор. А помыться можно и в тазике. Приехали бендеровцы.» Незабаром «бандерівці» повернулись в Сніжне.