Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Громадський рух "Українське християнське демократичне об’єднання" (УХДО)

Бачення політичної ситуації в Україні

Влада належить народу!

Усі державні інституції України прагнуть беззастережно володіти власним народом. Їм необхідно, щоб людина не могла вирішити будь-якого питання без дозволу адміністрації, тому вони змушують людину постійно звертатись до неї. Це і є причиною безлічі довідок у державі. За кожну довідку людина повинна платити гроші та витрачати свій час, котрий також коштує гроші. Отже, гроші та час від громадянина переходять до правителів. Оскільки, “хто має більше грошей той має більше свободи”, то через вилучені за довідку гроші та час, свобода людини переходить до правителів. Необхідно вимагати зменшення кількості дозвільних довідок від адміністрації.

Якщо людину не вдається підкорити через систему довідок, то її примушують слухатись, використовуючи примусові апарати: суддів, прокуратуру, міліцію і таке інше. Отже, необхідно вивести з під керування правителів ці структури.

Влада належить народу, так записано в конституції, тому ми повинні вимагати обрання громадянами суддів та введення інституту лави присяжних. Питання “винувата людина чи ні” повинна вирішувати лава присяжних, а обов’язком судді першої інстанції повинно бути визначення міри покарання за злочин. Чому доля людини повинна залежати від настрою судді, від його матеріального стану, від того, хто йому подзвонив, хто сприяв йому стати суддею? Оскільки правителі сьогодні йдуть шляхом призначення суддів, тому не дивно, що будь-який суд виносить рішення, корисні правителям а не державі Україна. Отже, вибори суддів  різко знизять корупцію у суспільстві.

Вимагати обрання громадянами начальників районних відділів міліції. Міліція – орган, котрий повинен боротись з порушеннями в громадському житті суспільства. Сьогодні начальників районних відділів міліції призначає обласне керівництво. Як сказав керівник МВС України Анатолій Могильов, в міліції раніше процвітала торгівля керівними посадами. Луценко говорив, що за посаду керівника Донецького обласного управління міліції йому пропонували $ 1 млн. Оскільки, начальників райвідділів міліції призначають, то міліція сьогодні служить не громаді, котра їх утримує, а правителям, котрі їх призначають. Отже, корупція буде процвітати, вибивання зізнань, беззаконня і далі триватиме. Влада належить народу, тому керівництво райвідділів міліції повинно обиратись громадою і повинно звітувати перед громадою.

Відміна податку на додану вартість. Незалежно від величини заробітної плати, величини пенсії, з кожного громадянина відбирають 20% грошових надходжень у вигляді податку на додану вартість. Яка може бути додана вартість: на воду, яку людина використала для свого миття; на газ, який використала для обігріву помешкання; на продукти харчування; на електроенергію, котру використали для освітлення квартири? Податок на додану вартість необхідний правителям для особистого збагачення через махінації з поверненням ПДВ, і для того, щоб обдирати простих людей.

Адміністрація продукує закони, котрі виправдовували б її здирницькі дії. Податковий кодекс, пенсійний кодекс, судова реформа, реформа в житловому комунальному господарстві. Хто з громадян скаже добре слово про їх дію? На черзі приватизація землі. На сьогоднішній день єдиним багатством українців є земля. Однак шляхом домовленості між пінчуками, ахметовими, коломойськими, рабіновичами і їм подібними, землю буде приватизовано аналогічно до  приватизації підприємств, заводів, рухомого та нерухомого майна. Тобто українці залишаться з паперами на право власності на землю, але без землі.

Історична пам'ять. Якщо організм людини не чинить опір інфекціям, людина хворіє та помирає. Те саме із нацією. Нація живе, якщо вона реагує на кривди, завдані їй, якщо бореться проти своїх кривдників.

Десятки мільйонів людей були замордовані голодом, розстріляні, вивезенні в Сибір, Крайню Північ, Далекий Схід. Їх винищували тільки тому, що вони не сприймали російський шовінізм.

Не забуваймо і про політичні репресії, котрі здійснили поляки на наших землях. Українці боролись за існування незалежної України на своїй землі, а не на берегах Вісли.

Ми також повинні пам` ятати про політичні репресії, котрі здійснили німці на українських землях. Вони називали українців унтерменшами, тобто неповноцінними людьми. Так, українцям далеко до німців. Ми не будували концентраційних таборів, ми не труїли людей газами, не проводили медичні експерименти на людях. Німці знищили мільйони українців.

Ми повинні вшановувати пам'ять мільйонів тих, котрі були заморені голодом,  розстріляні, вивезені. Ми повинні вимагати суду над НКВД, над поляками і німцями причетними до вбивства українців. Бо ми, українці, воювали на своїй,  Богом даній землі, а росіяни, німці, поляки були тут окупантами.

Запитання, пропозиції та побажання надсилайте на електронну скриньку:

editor@vox-populi.com.ua