Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

До обрання прем'єр-міністра України. (Автор: Кондрат Василь)

опубліковано 23 лют. 2014 р., 07:40 Степан Гринчишин   [ оновлено 3 бер. 2014 р., 12:38 ]

В цей надзвичайно важливий для України час, час, який може стати початком нашого становлення як потужної держави, необхідно звернути увагу суспільства, політичних діячів на необхідність вимоги високої моральності і чистоти до тих, кому доручаємо керівництво державою і її регіонами. Ці люди своїм життям і діяльністю мали показати чистоту своїх намірів і відданість народу і державі.

 

Зараз у Верховній раді іде переформатування влади. Призначаються нові проводирі державних структур. Зокрема, сьогодні мають призначати прем'єр-міністра України. У зв'язку з поверненням до конституції 2004 року це дуже важлива подія. Одним з претендентів на цю посаду є Юлія Тимошенко.

 

Вважаю висунення її претендентом на посаду прем'єра помилкою.

 

По-перше, вона щойно вийшла з тюрми і потребує лікування.

 

По-друге, є певні питання до деяких фактів діяльності Юлії Тимошенко на державних посадах.

 

Зокрема, це:

а) створення колотнечі і пряма війна з тодішнім президентом В.Ющенком після 2004 року;

 

б) формування договору з В.Януковичем про розділ влади в Україні;

 

в) заключення антидержавного договору з Росією про постачання газу;

 

г) існування в Росії важелів впливу на Юлію Тимошенко у вигляді ніби скасованих кримінальних проваджень та незрозумілість її відношень з очільниками Росії, зокрема, В.Путіним.

 

Всі ці фактори, особливо останній, категорично забороняють призначення Юлії Тимошенко на державні пости, а особливо на ключовий пост прем'єр-міністра України.

 

Послідовними державниками виглядають інші два претенденти на посаду прем'єр-міністра ‑ Петро Порошенко і Арсеній Яценюк. Перевагу, на мою думку, має Петро Порошенко, який проявив себе добрим господарником, добрим політиком і державним діячем високого рівня.

23.02.2014 р.