Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Дивні діла Твої, о Господи! (Автор: Кондрат Василь)

опубліковано 13 бер. 2014 р., 14:46 Степан Гринчишин   [ оновлено 31 бер. 2014 р., 11:55 ]

Українці сколихнули світ своїм благородством протесту проти сваволі, бандитизму влади, диктатури, викрадення та вбивств мирних протестантів... Високою самоорганізованістю та культурою протесту українці викликають симпатію людей у всьому світі. Високопосадовці та громадяни європейських країн, США, Канади багатьох інших країни світу підтримують українців. На знак цієї підтримки на флагштоках в різних країнах світу майорять українські прапори, будівлі чи мости освітлюють кольорами українського державного прапора, жінки поєднують ці кольори в своєму одязі...

 

Аж ось зляканий піднесенням гідності людей в Україні московський "брат" увірвався на територію незалежної держави Україна. Перед цим зобов'язавшись обороняти українську цілісність і незалежність. Звичайно, світ протестує проти такою нахабної агресії. А що ж Росія з Путіним? "А Вовка слушает да ест". І з подивом спостерігаємо якусь дивну поведінку як українських високопосадовців, так і високопосадовців деяких інших країн.

 

Українські державці не побачили збройної агресії, заборонивши своїм воякам чинити силовий опір окупантам. Вони дозволили окупантові зробити все задумане на практично анексованій території: змінити владу, зайняти ключові позиції в Криму, озброїтися, оголосити референдум для приєднання до Росії, заборонити українські засоби масової інформації на півострові, розширивши вплив своєї геббельсівської брехливої пропаганди... Ба, більше того, в Україні (яка фактично у стані війни з Росією!) вільно ведеться брехлива російська антиукраїнська пропаганда. Фактично жодної зрозумілої дійової, організаційної (крім словесної) реакції держави на агресію немає.

 

Дивно ведуть себе і найбільші союзники України. Як тільки Дмитро Фірташ, як голова Ради Федерації роботодавців України від імені Федерації засудив події, які дестабілізують ситуацію в Криму та закликав кримський бізнес не брати участь у референдумі, з подачі ФБР США його перед самим референдумом арештують у Австрії. Щоб не міг вплинути на результат референдуму?

 

Європейці виступили проти московської агресії. Однак санкції проти росіян обіцяють тільки після референдуму. Щоби сохрань Боже не вплинути на результат? Зі всіх країн певно найбільш послідовно Україну підтримують хіба Канада, Польща, Чехія... Але цього явно недостатньо.

 

Чи часом не є уже вирішеним десь там на найвищому рівні у темних коридорах світової політики кримське, а чи й українське питання? А зараз йде лише гра на публіку?

 

Тільки висока самоорганізованість, налаштованість на дуже рішучі, в тому числі силові дії, може у такому разі щось змінити. І ще одне, українці мусять палати від сорому за слова "Приходьте і володійте нами" і забути такі слова. Вони мусять навчитися жити і працювати не лише на себе, а у першу чергу на систему свого спільного існування, яка називається Україна. Тільки в такому разі ця система стане ефективною, що і забезпечить добробут народу.