Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Чому не говорять всієї правди. (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 10 груд. 2013 р., 03:46 Степан Гринчишин   [ оновлено 8 січ. 2014 р., 00:26 ]

Голова фракції «Партії регіонів» у Верховній Раді п. Єфремов в ЗМІ стверджував, що одна частина населення України працює, а друга – мітингує.

 

Однак та частина населення, яка працює, все одно живе від зарплати до зарплати, але боїться стати на захист своїх інтересів.

 

Мітингуючій частині населення обридло працювати і спостерігати, що результатами їхньої праці користає третя, мало чисельна частина населення України.

 

П. Єфремов промовчав про цю частину, яка не працює і має мільярдні статки в країнах Євросоюзу. Там же Клюєв, Азаров, Ахметов і багато, багато інших, з цієї третьої частини, мають вже давно маєтки. Пояснити забудькуватість Єфремовим про третю частину населення доволі легко, оскільки і він сам користає з праці мільйонів холопів. Бидло, яке розмовляє на телячій мові, повинно працювати.

 

П. Єфремов дуже активно виступив на захист «Беркуту». Вони, він сказав, можуть в лічені секунди обеззброїти терористів. І чомусь пригадуються події в Одесі, які мали місце в жовтні 2011 року. Коли для знешкодження трьох злочинців використовували БТР, димові шашки, гранатомети РГД і стрілецьку зброю. Фінал операції був трагічний.

 

Де «Беркут» показав себе в повній красі, так це у проведенні виборів до Верховної Ради. Точніше в захопленні скриньок з голосами виборців та тиску на них. Напевне підведення результатів президентських виборів в 2015 році, якщо вони відбудуться, буде відведена підрозділу «Беркут». Вміння користуватись щитами, кийками і спецзасобами будуть вкрай необхідні «Беркуту» при підведення підсумків будь яких виборів.

 

До речі на питання, куди українцям йти ‑ в Євросоюз чи Митний союз, дали відповідь шановні екс-керівник Служби Безпеки України Хорошковський, екс-керівник Генеральної Прокуратури України Піскун і екс-ректор Податкової Академії Мельник. Всі вони, «тимчасово», виїхали з України не в любиму Росію, з її Митним союзом, а чомусь таки в країни Євросоюзу, а також у далекі-далекі США.