Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Чи згуртується НАРОД проти олігархів? (Автор: Колодій Микола)

опубліковано 11 бер. 2017 р., 03:15 Степан Гринчишин   [ оновлено 23 квіт. 2017 р., 05:36 ]

Масові злидні українського НАРОДУ і на противагу суперрозкішне життя правителів, від районного до вседержавного рівня, загострюють протистояння між ними.

 

НАРОД вимагає:

- припинення безсоромного його обкрадання заради збагачення правителів;

- викорінення хабарництва;

- припинення нехтування законами.

 

І все голосніше з боку НАРОДУ лунає заклик до рішучої боротьби з правопорушниками. Що означає «рішучої боротьби»? Може НАРОД має на увазі відстріл правопорушників та їх прибічників?

 

Однак правителі, використовуючи державний апарат і його структури (засоби масової інформації, національну гвардію, поліцію, СБУ та інші силові структури), намагаються зберегти вчорашню ситуацію – безкарне обкрадання народу.

 

Протилежні цілі народу і правителів неминуче призведуть до їх протистояння і пошуку методів вирішення проблеми.

 

25 років правління олігархату характеризуються його сталим ігноруванням НАРОДУ (пыль угольная).

 

Перші президентські вибори в Україні відбувались під диктат комуністичних апаратчиків. Переміг – Леонід Кравчук, який будучи президентом незалежної України керував державою використовуючи комуністичний світогляд з боязким вкрапленням національної ідеї. НАРОД був ведений апаратчиками і виконував їх бажання.

 

У вибори другого президента України рішуче втрутилась Росія, забезпечивши його виборчу компанію сотнями мільйонів доларів (про це писала газета «Комсомольская правда»). Вибрали Леоніда Кучму. НАРОД знову був позбавлений ініціативи та виконав роль статиста.

 

Друга виборча компанія Леоніда Кучми повністю була проведена його політтехнологами та забезпечена державними грошима. Олігархат був єдиним і непорушним. НАРОД знову пішов за бажанням олігархів і вибрав людину, яка не знала, яку Україну будувати, але створила олігархічну систему.

 

Життя НАРОДУ ставало нестерпним і намагання олігархів пропхати на президентство Януковича зустріло опір українського НАРОДУ. Він вийшов на вулиці, але не мав проводиря з командою (свита робить короля). Президентом став Віктор Ющенко. Однак його олігархічне оточення звело перемогу НАРОДУ нанівець.

 

Маючи фінансові ресурси олігархи ретельно підготувались до чергових президентських виборів. Підконтрольні олігархам ЗМІ посіяли зневіру до В. Ющенка і створили міт про месію для НАРОДУ – В. Януковича.

 

Президентство В. Януковича характеризувалось всевладдям олігархів і розкраданням народного багатства «Кради, але не забудь частку передати у верхи».

 

Злидні народу, хамське відношення правителів до НАРОДУ і відсутність перспектив на покращення життєвого рівня призвело до Другого Майдану.

 

План «А» зберегти при владі В. Януковича, навіть здійснивши побиття та розстріл НАРОДУ, зазнав краху.

 

Тоді був запущений в дію план «Б» – людина на броньовику. Політтехнологи забезпечили йому перемогу. НАРОД не був готовий до президентських виборів і слухняного проголосував за висуванця олігархів, позбавивши себе перспективи на покращення життя.

 

На сьогодні НАРОД вже пройшов хрещення і не водою, а – КРОВ’Ю, тому існує внутрішня психологічна готовність НАРОДУ до збройної конфронтації з правителями.

 

Однак постають питання:

- чи готові правителі до збройного протистояння з НАРОДОМ?

- чи бійці Національної гвардії і поліції готові проливати свою кров за інтереси правителів?

- як швидко правителі (минулі та теперішні) покличуть російські силові структури в Україну для «відновлення або підтримки» їх влади?

 

Оскільки і сьогодні олігархи керують державою, цинічно розкрадають багатства України, нехтують інтересами НАРОДУ, тому виникає гостра потреба в згуртуванні НАРОДУ і обранні президентом України людини, яка не буде ставлеником олігархату.

 

НАРОД зобов’язаний сказати своє слово у виборчому процесі та позбавити «правителів» політичної влади і права на розкрадання багатств України.

 

P.S. Блокада, блокада … Чи думає НАРОД, а що трапиться, якщо Росія організує блокаду Липецької фабрики «ROSHEN»?