Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Чи дійсно війна в Україні? (Автор: Кондрат Василь)

опубліковано 9 бер. 2014 р., 14:01 Степан Гринчишин   [ оновлено 22 бер. 2014 р., 10:16 ]

Ніяк не можу зрозуміти українську політику в цей час небезпеки для держави і народу. Агресор зайшов на українську територію. Найважливіше для українців у цей час, виявляється, є не стріляти. Сохрань Боже зачепити когось із агресорів, вдарити чи навіть облаяти. Українська миролюбність не має меж! Природно, що агресор розперізується. Що в такому випадку робить нормальна країна, яка хоче себе зберегти? Збільшує збройні сили. Оголошує мобілізацію, озброює нових вояків, проводить пропаганду свою проти агресорів, блокує пропаганду агресора. Українські засоби масової інформації (крім кількох) проводили свою звичайну роботу, часто спрямовану проти держави. Агресор вільно проводив свою пропаганду на території України. Зараз вони на частині території України відключили українські телеканали. Мобілізацію ніби оголосили, але українські велемудрі політики та військові не знають, що робити з напливом людей. Ніякого розширення, збільшення збройних сил немає. А в Україні ніби 700000 тільки офіцерів запасу! В Україні іде війна, а ніщо не переведено на воєнні рельси.

 

Українські вояки кричать російським, що нам Америка допоможе. Не допоможе. І Європа не допоможе. Принаймі Німеччина і Франція цього робити не будуть. Боюся, що українське питання на користь Росії уже вирішене на найвищому рівні. За 20 з лишнім років незалежності українці не проявили себе добрими господарями своєї землі перед світом. Це всім надоїло. Крім того Росія потрібна Європі і Америці. Не лише як країна, де багато газу та нафти. А як країна, яка межує з новою світовою потугою ‑ найбільш густонаселеним Китаєм. Від прямого контакту Європи з Китаєм Європу може рятувати лише ядерна Росія. Як колись Хозарський каганат рятував Русь від кочівників. Та й мусульманський світ змушений значну частину своїх сил спрямовувати на Росію. Посилення Китаю не може не хвилювати Америку. Америка переключила свою увагу на тихоокеанський регіон. Їм треба, щоб Китай був у лещатах. А другу сторону лещат може грати лише Росія. Українцям у цій ситуації залишається надіятися лише на себе. Якщо вони будуть активно відстоювати свою державу, якщо запахне Третьою світовою війною, тоді і Росію прищемлять. І Україна буде збережена. Якщо ж українці проявлять цілковиту безвольність і бездарність в обороні своєї держави і своїх інтересів, як вони це роблять зараз, то хто з ними буде рахуватися? Росія вирішить українське питання шляхом виселення їх на Колиму. Українцям навіть платити за переселення будуть якісь гроші. Сюди ж переселять росіян. Як колись зробили з Новгородом. Еліту просто вимордують. Це росіяни вміють робити.

 

Український народ і у подіях на Майдані, і зараз показує себе значно мудрішим своїх політичних проводирів. Свинське відношення організовує народ на протест, а політиків хіба на балачки. Агресія зрушила народ на організацію оборони. Політики ж усе гальмують. Що у такому разі народу підкаже закон самозбереження? Боюся, що і як на Майдані, народу треба самоорганізовуватися, самоозброюватися і готуватися до війни за власне буття.