Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Був Сталін, був Гітлер а тепер є Путін (автор: Кондрат Василь)

опубліковано 24 квіт. 2013 р., 12:02 Степан Гринчишин

Якось дивно спостерігати теперішню поведінку європейських політиків. Після 2004 року, коли треба було закріплювати рух України до Європи, підтримати політику Ющенка, Європейці відмовили в надії українцям на рух до НАТО. Особливо, здається старалася зачарована на Путіна комсомолка Меркель. (Може їй, як і Шрьодеру, кортіло присмоктатися до газпромівського дурачка?) А зараз, коли Європа втратила на найближчий час Україну, вони шастають сюди ледве не кожний день.

 

Колись вони не вважали за можливість подати руку Януковичу. Зараз лижуть йому одне місце. А він знущається з них - плюючи на їхні тиски з приводу вибіркового судочинства, не впускаючи в Україну їхніх спостерігачів, заставляючи рабськи ждати аудієнції з ним їхніх провідних політиків. Це свідчить і про те, що Януковичу уже не залежить на Європі.

 

Він просто тягне час, готуючи референдум, розправляючись з політиками, підсилюючи і орієнтуючи на себе силові структури. Він ще певно боїться армії. Але після переведення її на контрактну основу, наповнивши донецькими ребятамі, він реально опанує повністю ситуацію в Україні. І стане українським Лукашенком.

 

Звичайно, Україна не тільки не Росія, але й не Білорусія. Але на той раз революція коштуватиме багато крові. Без крові донецкіє рєбята за реальної, а не європейської, підтримки Путіна владу не віддадуть. Можливо, що Україні це коштуватиме і зміни політичної практики. На жаль. Але такий вислід не новина для європейців. Був Сталін, був Гітлер. Тепер є Путін, який маючи під своїм боком Лукашенка і, головне, Януковича, підсилиться незвичайно. А політика Путіна все ближча до нацизму та фашизму.  Попри всі слова про демократію різного типу.