Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Апачі в брудних шароварах. (Автор: Лірник Сашко)

опубліковано 12 квіт. 2016 р., 12:20 Степан Гринчишин   [ оновлено 3 трав. 2016 р., 11:10 ]

Спочатку цитата із характерної фрази характерної розмови (таких розмов багато, тому взяв навмання, безвідносно до авторства): "Абсолютно бесполезно Одессе или в будущем Донецку прививать историческую украинскую культуру с хатками и шароварами. В таких городах сейчас должна расцвести новая, современная урбанистическая украинская культура."(с)

 

Як ви задрали тими своїми "шароварами"!

Ви, російськокультурна чєсть і совєсть нації, ви ХОЧ РАЗ, ХОЧ ДЕСЬ В ЖИТТІ бачили ті "шаровари", про які триндите несамовито весь час?! Самі собі придумали шаблон і самі з нього шаленієте.

 

Воістину сон розуму породжує чудовиськ ! Ви, як закомплексовані, реагуєте на будь-який прояв української культури своїм сраним совковим нафталіном: "Ааааа! Шаровари!".

 

Блін, де ви їх побачили? Покажіть мені – я теж хочу їх побачити!

Вичістіть те сміття у себе в голові, бо неможливо спілкуватися. Ви ніхріна не знаєте і не хочете знати про українську сучасну культуру, про театр, сучасну музику, сучасну українську поезію, український рок і джаз.

Раз ви байбачка не бачите , значить його не існує ?

 

Скільки ви вже будете триндіти про "хуторянську українську культуру", якої взагалі не знаєте і, головне, не хочете знати?

 

Це ви, які ніколи не були на українських рок-фестивалях, чи українських андеграундних тусовках, починаєте розказувати, що "нєт украінской музикі, чтоби єйо крутіть в ефірах"!

 

Зате "зоновсько-лагерне" московське лайно в лабутенах вважаєте мистецькою вершиною світу, і думаєте, що тупа російська рєчьовка-частушка – це і є реп, а гугняве виття під три акорди – це і є рок .

 

Та один "Суботів" у виконанні Андрія Середи і Кому Вниз, або "Очі відьми" Дмитра Доброго Вечора і "Вія" переважує все ваше трендове московське лайно за всі роки його існування.

 

Приберіть мільярдні фінансові підпорки російського агітпропу від вашого "продукту" – і колос на глиняних ногах завалиться.

 

Нема там що слухати і чим пишатися. Хоч сто разів Юрочку Лозу крутіть, а все-одно не Лед Зепелін.

 

Тому і кричите про шаровари і хуторянство, що мрієте загнати українців в духовну і культурну резервацію на своїй землі і не випускати звідти. Як індіанців апачів в Америці.

 

Адже дикунам в шкурах і з пір'ям в голові саме там і місце. Хіба ні?

 

Класичний спосіб "дегуманізації", або "розлюднення" опонента.

 

Гоп! – і ваш опонент уже ніби і не людина, не музикант, чи письменник, не артист і не творець, а якийсь абстрактний "дикун - хуторянин" в засцяних шароварах.

 

Гоп! – і ви уже на тлі "ошаровареного" вами опонента, ніби і не убогий споживач примітивного продукту русского міра, а цілком собі передовий європейський "культургер".

 

Тому і ліпите ті "засцяні шаровари" куди не ліпиться. Тут головне не щоб "приліпилося". Головне – аби "осадочок залишився". Щоб українцям соромно було за те що вони маму мають не в "центрі Всесвіту в Москвабаді", а в Житомирі чи Бахмуті. Щоб соромно стало за свою власну культуру, за свою пісню і поезію.

 

Бо воно все "не таке", "не сучасне", "минулий вік"... От московська попса із голими задницями – саме то! І в Європі її всі слухають! Не вірите? Чесно-чесно!

 

Тоді легше буде будувати в Україні своєрідну "Россію - лайт". Із русскім міром, але із смачним українським борщиком і без "злого путіна над душею".

 

Щоб зверхньо по щоці нас поплескувати і сміятися над кумедними мавпочками хахлятами в московських секонд -хендовських обносках.

 

Тільки помилочка одна. Україна – це Європа. Із своєю власною самобутньою європейською культурою. І відкрита до всього світу. І вашого русскомірного посередництва не потребує. Якось самі розберемось хто кому хуторянин, а хто п'янь лапотна попідтинню.

 

Спробуйте зверхньо повчати про "хуторянство, шаровари" і т.д., японців – саму прогресивну націю світу із їхніми старовинними кімоно, карате і каліграфією.

 

Або шотландців із їхніми волинками і кілтами , чи іспанців із коридою. Або фінів із їхніми хуторами, деревообробкою і молочною юшкою з червоної риби.

 

Пора зрозуміти, що не буває успішної сучасної культури, без опори на могутню власну автентичну.

 

Та зрештою нам глибоко начхати на ваші потуги принизити українців.

 

Шаровари? Ха ! Суперовські і моднячі штани!

 

Хутір? Ух ти, яке зручне котеджне містечко!

 

Хатка? Найкомфортніше і екологічне житло, мрія всіх європейців!

 

Вишиванка? Найкрасивіший, стильний і сучасний одяг! Вам так не буде!

 

У балалайки три струни, а у бандури шістдесят чотири.

 

А тепер розкажіть нам щось про музику, мистецтво і культуру.