Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

«Антифашисти». (Автор: Велесич Андрій)

опубліковано 1 січ. 2014 р., 12:42 Степан Гринчишин   [ оновлено 9 лют. 2014 р., 00:58 ]

«Антифашисти» тримаються купи. Вони підлі, брехливі, підступні. Сьогодні вони говорять одне, вночі роблять протилежне, завтра витирають крокодилячі сльози.

 

Сьогодні Янукович по-батьківськи ледве не плескає по плечах студентську молодь, яка вийшла з протестом на Майдан. А вночі цих студентів мордують бюджетні мордовороти та розганяють протестний Майдан. Завтра він ллє сльози жалю за студентами. А тепер він хоче купити студентів підвищеними стипендіями. Невже в казні щось залишилося після розкрадання бандою? Мабуть позичить їхній духовний наставник – шовініст Путін.

 

Вони завжди розпалювали протиріччя в Україні. Це вони ділили українців на три сорти. Хоч ми одного сорту ‑ людського.

 

Це вони нацьковують українців Сходу на українців Заходу, створюючи і поглиблюючи протиріччя між ними з однією метою ‑ грабувати, грабувати, грабувати. Де двоє б'ються ‑ «Антифашисти» користають.

 

Вони ненавидять свободолюбивість українців.

 

Це вони українців називають фашистами – будучи «Антифашистами». Це вони створюють банди штурмовиків-тітушок по всій Україні. Як робив колись Гітлер.

 

Це вони організовують напади на громадських діячів та журналістів. Лицемірно ллючи крокодилячі сльози за ними.

 

Це вони зробили суд кишеньковим, неправедним, а прокурорів ‑ послушними ручними песиками.

 

Це вони шахрують на виборах, просуваючи у владу «Антифашистів».

 

Це вони вилучають розділи з української історії в підручниках. Вони ще не спалюють книжок, які їм не подобаються.

 

Але вони вже забороняють деяким українцям приїздити на Батьківщину або виїздити у світ. Вони хочуть позбавити нас спілкування з прогресивними діячами. Їм би хотілося ізолювати нас від світу і зробити своїми рабами. Бідними, безправними та покірними.

 

Вони ненавидять дрібний і середній бізнес. Бо це самодостатні люди, яким потрібно тільки не заважати працювати і вони перетворять цю країну на казку. Там не буде місця «Антифашистам». Це їх лякає найбільше. В цьому – їхня смерть.