Едмонтонський фестиваль Спадщина.Частина І. (Автор: Кондрат Василь)

опубліковано 16 вер. 2019 р., 10:03 Степан Гринчишин   [ оновлено 28 лют. 2020 р., 08:28 ]

Із 3 по5 серпня цього, 2019, року в м. Едмонтон, столиці провінції Альберта, в парку Гавреляка проходив традиційний Edmonton Heritage Festival – Фестиваль Спадщини, який відображає мультикультурність Канади. В 73 павільйонах можна було ознайомитися з музикою, танцями, традиціями одягу, поведінки, кулінарії тощо, тобто з культурною спадщиною близько 100 країн та культур. На 25 сценах учасники фестивалю радували відвідувачів національною музикою і піснями, танцями, забавами, в яких часто приймалиучасть і відвідувачі.

 

Парк, в якому проходив Фестиваль, названий в честь українця за походженням – Вільяма Гавриляка (04.10.1915-07.11.1975), канадського підприємця і політичного діяча. Він був мером Едмонтона в 1951– 59, 1963–65 і 1974–75 роках. Саме за його керівництва було збудовано міську ратушу та головну міську публічну бібліотеку, декілька парків. У 1988 році українці при вході до парку посадили дуб в память загиблих підчас Чорнобильської аварії рятувальників (на фотографії нижче).

 

 

 

 

Загальну картину фестивалю відображають фото нижче. Характерною є вільна поведінка людей, ввічливих і доброзичливих.

 

 

 

На фестивалі особливо відчуваєш різноманітність культури Людства, її багатство. І розумієш, що ця різноманітність є корінням і гарантією подальшого розвитку людства і його культури. Кілька фотографій нижче відображають маленьку частину цієї різноманітності, представленої на фестивалі.

 

Такі змії водяться в Китаї. Колись Котигорошко з подібними боровся

Танцівниці з Ізраїлю

 

В перерві між виступами

Нігерія. Азербайджан. Звідки ці дівчата?

 

Танцюють індонезійки

 

І треба ж вміти так зробити!

 

Так, це Індія

 Чи не Камбоджа часом?

 

Ці дівчата з Ірландії

Показові бої. І між жінками теж. Рівноправність!

 

Танцівниці з Ерітреї

 

 

 

Палестинці

І як виглядає світ звідти? Хлопчик заінтригований