Нелюди. (Автор: Велесич Андрій)

опубліковано 5 лют. 2015 р., 10:07 Степан Гринчишин   [ оновлено 21 лют. 2015 р., 11:52 ]

Монголи, взявши Київ, дарували життя тисяцькому Данила Галицького Дмитрію за проявлену хоробрість при обороні міста. Але це монголи. Надія Савченко проявляє надзвичайну силу духу і мужність. Але має справу, на жаль, не з монголами, а із звичайнісінькими московськими бандюками, що її викрали, а тепер тероризують. Не дарма кажуть, що у Московії є лише один мужчина, та й той ‑ військовополонена Надія Савченко.

 

Ходять вперті слухи, що московити масово підтримують свого проводиря Путіна, якого у світі обзивають негарним словом. Невже в масі своїй цей народ аж так опустився? І він претендує на свій світ "русский мир" і свою (русскую) цивілізацію? Цивілізацію? Цивілізацію убивць і терористів? Цивілізацію рабів, які ненавидять будь-який прояв свободи?

 

В останні роки їхня нездатність господарювати на території своєї держави аж надто проявилася. І одночасно їхня ментальність кочовика "Щи да каша ‑ еда наша, а коль турка мы побьем ‑ так говядины найдём". Це з їхньої ж пісні. Мовляв, живемо ми погано, але як тільки когось завоюємо ‑ зразу почнемо краще жити. "Чем бы дитё не тешилось." Але ж комусь ці "діти" приносять нещастя і страждання!

 

У черговий раз московити провокують світову війну. Скільки можна? Може досить?