Російсько-терористичні бандформування піддали…

опубліковано 13 лип. 2015 р., 06:17 Степан Гринчишин   [ оновлено 2 серп. 2015 р., 09:41 ]

За напис “Львів” та тризуб здирали шкіру, різали печінку та кишечник: волонтер про те, як врятувати бійця 28-ї бригади

 

Російсько-терористичні бандформування піддали пораненого українського бійця, що потрапив до них у полон в кінці травня цього року, жорстоким тортурам.

 

У лікарні імені Мечникова у Дніпропетровську лікарі не відходять від пораненого та замордованого бійця. Ілюстрація: vesti.dp.ua Нелюдські знущання, постійні тортури, мордування, насмішки – все це довелося винести українському бійцеві, який потрапив у полон до російських терористів. Про важкий стан військовослужбовця та заклик допомогти йому написала на своїй сторінці у Facebook волонтер Іванна Кунгіна, повідомляють Патріоти України.

 

Помните, я писала, как 31 мая этого года убили командира 4 блокпоста 28-ой ОМБР Диму “Рубина”? Так вот – с ним было еще трое ребят. Один из них был ранен и попал в плен. Позавчера его обменяли. Сейчас он в Мечникова, в реанимации, при смерти…”, – написала волонтер.

 

За її словами у Романа, було татуювання “Львів” і до нього український герб, який бойовики зрізали разом зі шкірою, зламали руки і завдали велику кількість колотих ран по всьому тілу.

 

Так вот – с него живьем срезали это тату, переломали ноги и руки, изрезали печень… Да-да… По-живому… Еще у него был разорван кишечник в нескольких местах… Его кололи шилом – ржавым… А когда парень впал в беспамятство, его отвезли в Донецкую больницу и поддерживали на глюкозе, чтобы он не умер – нужен, как обменный фонд. Ему за 30 дней не дали ни одной дозы антибиотика!.. – отметила она. – Так вот, сепары позвонили и сказали – меняем сейчас на нашего, или пристрелим, ибо глюкоза дорого…” – розповіла Іванна.

 

Зараз Роман з найсильнішим сепсисом (зараження крові) знаходиться в реанімації, у стані коми. “Врачи сделали, что могли! Говорят, что расчет на Божье чудо. Я говорила с его мамой и с волонтером, которая занимается Ромой там, в Днепре. Одна бутылочка антибиотика, который теоретически может помочь, стоит 3700грн! А их нужно минимум 2 в сутки! Ребята в Мечникова делают невозможное! Лекарства добыли – они пока есть, но…», – пише волонтер. “Люди!!! Этого мальчика мы обязаны спасти!!! Я пока еще не знаю номер карты мамы или Роминой жены – узнаю – напишу. Пока – вот моя: 5457 0822 3174 2581 (Кунгина Иванна Владимирова). Лекарств, чтобы попытаться спасти жизнь этому парню, нужно на 40-45 тыс. гривен”, – додала Іванна.

 

Як ми вже раніше повідомляли, головний лікар Дніпропетровської лікарні імені Мечникова Сергій Риженко написав, що боєць у дуже критичному стані. Йому потрібно вижити, адже він батько 6 дітей.

 

Джерело: http://patrioty.org.ua/za-napis-lviv-ta-trizub-zdirali-shkiru-rizali-pechinku-ta-kishechnik-volonter-pro-te-yak-vryatuvati-biytsya-28-yi-brigadi/