З 20-річчям Незалежності!

опубліковано 22 серп. 2011 р., 05:32 Степан Гринчишин   [ оновлено 22 серп. 2011 р., 05:53 ]

Величко Лев, редактор видання

Шановний читачу, я хочу привітати Тебе з днем Незалежності України. Наше минуле і сьогодення вказують на те, що тільки в державі, з нацією котрої відчуваєш духовне споріднення, Ти можеш бути щасливим. Ти розумієш, що Твоя духовна сутність отримує піднесення, відчуття щастя, задоволення від того, що Ти і люди навколо сповідуєте однакові духовні цінності. Відчуваєш духовне злиття з ними.

Будь гордий за свою Україну і пам’ятай, що багато людей боролись за її незалежність та згадай про них «не злим тихим словом». Читаючи їх спогади Ти міг відчути їх велику любов до України. Вони зазнавали жахливих мук з рук польських, німецьких і російських загарбників, але незалежна Україна для них була метою, і вони її не зраджували.

Наслідуючи наших попередників і Ти доклади дещицю своєї праці, любові до розбудови України, оскільки в своїй державі Людина може повністю реалізувати талант закладений в неї Богом. Слава Україні!

Гринчишин Степан, адміністратор сайту

Трохи не ліричний відступ

1023 роки тому, у центрі Європи зформувалась велична Українська християнська держава зі столицею у місті Києві. Хрещення Київської Русі, прямими спадкоємцями якої ми є - загальновідома подія світового масштабу. За іронією долі, у 2011 році ми святкуємо лише 20 річницю її незалежності. Історія вдійсності нічому не вчить людей, особливо тоді, коли вона від них прихована. На протязі останніх трьох століть, лукаві та підступні сусіди по крупицях крали нашу історію та культуру, фальсифікували та нищили документи, нав`язуючи своє збочене трактування історичних процесів. Наслідки не забарились. Дехто й сьогодні вважає деспотичних московитів слов`янами. А ці так звані «слов`яни» (читай: підстилки монгольських ханів), нахабно називають себе спадкоємцями Київської Русі.

Чим довше ми перебуватимемо під жорстким інформаційним пресингом брехливого північного сусіда, та під «духовним ковпаком» спецпідрозділу ФСБ Росії на ймення «РПЦ Московського патріархату», тим більшою ставатиме небезпека перетворення нашої незалежності у мильну бульбашку.

Відсутність повноцінної української еліти (наслідок цілеспрямованого, історично доведеного геноциду проти України) приводить до влади інтелектуальних калік та моральних виродків. Такі реалії сьогодення. Але не відкриваймо серце відчаю. Формально ми маємо незалежну державу із всіма необхідними атрибутами. І її доля залежить виключно від нас – її рядових громадян. Шануймо пам`ять попередників, та сіймо зерна правди і добра у душі підростаючого покоління. З них обов`язково заколоситься врожай нашої істиної Незалежності. Зі святом Вас, дорогі читачі!