СБУ - гроза терористів (автор: Колодій Микола)

опубліковано 28 жовт. 2011 р., 03:26 Степан Гринчишин   [ оновлено 28 жовт. 2011 р., 03:26 ]

22 серпня 2011 року співробітники СБУ у Василькові Київської області заявили про затримання трьох учасників організованого злочинного угруповання, які нібито 24 серпня планували здійснити вибух у Києві або передмісті.

Що сьогодні відомо про першу подію?

Один зі свідків у справі Васильківських «терористів» Ю.Бойко заявив, що наприкінці серпня цього року його затримали співробітники СБУ і доставили до Київського обласного управління спецслужби, де допитували протягом дня і всю ніч. «Стверджую, що форма допиту була такою, що не відповідає вимогам чинного КПК і фізично виснажувала мене. Деякі з тих, хто допитував, вдавалися до погроз відрахувати мене з університету, заточити. Близько 04:00 ранку допит почав вести слідчий Івашко. Перед початком допиту він заявив, що я зобов'язаний підтвердити все, що він вимагатиме, а у разі невиконання або відмови поставити підпис я буду заарештований і доставлений до слідчого ізолятору. Оскільки я був морально і фізично втомленим та переляканим, я погодився поставити підпис на папері, як того вимагав слідчий». Отже, зі слів Ю Бойка можна зрозуміти, що СБУ ліпить справу і тому виникає питання: «Чи була підготовка до теракту?» Чому закрадаються сумніви?

Для цього поглянемо на друге інформаційне повідомлення.

12 жовтня 2011 року в ході перевірки складу озброєння Львівського державного університету внутрішніх справ було виявлено недостачу зброї, в тому числі пістолетів, гвинтівок, автоматичної зброї, а також зразків навчальної зброї…Як зазначив Генпрокурор, наразі встановлено, що викриті особи «реалізовували всім охочим» викрадену зброю – 126 одиниць, серед яких 33 автомати Калашникова, 10 кулеметів, і понад 60 пістолетів різних систем… Інше джерело стверджує, що у Львівському державному університеті внутрішніх справ викрали 140 пістолетів Макарова, всього 160 одиниць зброї та декілька тисяч патронів.

Зрозуміло, що до Львова приїхала комісія МВС для розслідування цієї справи. Однак поза увагою громадськості залишилась діяльність чи бездіяльність Служби безпеки України. Отже, викрити трьох Васильківських «терористів» СБУ змогла. А коли продається 160 одиниць зброї, і зрозуміло, що до цієї продажі причетні значно більше трьох людей, то де було СБУ. Отже, чим займається СБУ?

*  *  *

13 жовтня Служба безпеки України порушила нову кримінальну справу проти Тимошенко, в якій їдеться про борг в 405 мільйонів доларів перед міноборони РФ.

Що це означає? По-перше це вказує на те, що правителі хочуть, щоб про «газову справу» перестали згадувати. По-друге – вони не хочуть лідера-ведучого випустити на поле політичної боротьби. Однак, що є найбільш цікаве в «газовій справі» так те, що дві особи, мається на увазі панів Фірташа і Бойко, котрі були джерелом всіх останніх газових розбірок в Україні, котрі зробили стільки неприємностей Януковичу, уряду Азарова, Тимошенко і населенню України продовжують спокійно вести свій бізнес.

*  *  *

Дніпропетровська міліція розшукує зловмисників, які розмалювали вулиці міста написами: «Смерть хохлам! Смерть украинцам!».

Хто зреагував на написи? Народний депутат України Олександр Фельдман обіцяє винагороду тому, хто надасть інформацію про авторів антиукраїнських графіті. Цікаво – а де СБУ?

Ця подія так і знищення пам’ятника Тарасу Шевченку в Стаханові 20 жовтня вказують, що все більше людей визнають свою українську ідентичність і тому російські шовіністи вдаються до безглуздих дій.