Погляд на події, які відбувалися до 30 вересня 2011 року (автор: Колодій Микола)

опубліковано 29 вер. 2011 р., 23:53 Степан Гринчишин   [ оновлено 29 вер. 2011 р., 23:59 ]

Минулі дні охарактеризувалися яскравими подіями:

Пікетування Верховної Ради України 20 жовтня «афганцями» і «чорнобильцями». Ми вперше мали випадок коли проти «беркута» стали військові. Отже, стали один проти одного – «форма» на «форму». Цього разу відбулось тільки фізичне протистояння одних проти інших. «Беркутці» успішно сховались у приміщенні Верховної Ради. Скажіть, який буде наступний крок у протистоянні між двома угрупуваннями, якщо одні пройшли військовий вишкіл? Чи візьмуть вони наступного разу зброю для розв’язування спірних питань? Можна зробити висновок, що правителі впевнено ведуть державу до розв’язування спірних питань з використанням …

Жаль, дуже жаль Дмитра Табачника, котрому тицьнула в лице букет квітів дівчина. Він дуже хоче, щоб його поважали, а тут – привселюдна ганьба. Дмитро Табачник хотів високих військових чинів, навіть за часів Шмарова отримав звання полковника. Однак, це було настільки кричуще порушення правил присвоєння військових звань, що змушений був втрутитися президент Леонід Кучма, і Дмитру Табачнику повернули, здається, звання капітана. Він добився призначення на посаду міністра. А українська молодь: займає перше місце в Європі по вживанню алкоголю, 30% вступників до вузів не можуть розв’язати рівняння з одним невідомим, або не вміють використати теорему Піфагора, темпи поширення СНІДу серед молоді одні з найбільших в Європі, студенти періодично проводять протести проти нього, до 50% української молоді прагне емігрувати з України. Ніхто не захоплюється ним, навіть президент Росії, для якої він дуже старається, висміяв його. Жаль, дуже жаль особи.

Тігіпко поїхав до Нью-Йорку просити, щоб МВФ позичив грошей (хто їх буде віддавати Тігіпко не говорить. Зрозуміло, що не він). Враховуючи проект держбюджету, можна твердити, що ці гроші правителям необхідні для покриття запланованих видатків на силові структури: службу безпеки, МВС, прокуратуру та забезпечення видатків на адміністрацію президента і самого президента. Позичаючи їм гроші, МВФ сприятиме згортанню демократії та встановленню диктатури певної групи людей. Отже, чи потрібно МВФ позичати гроші сьогоднішнім правителям України?

Відбулась поїздка Януковича до Москви для вирішення газової проблеми. Результати поїздки скупо висвітлюються в пресі, оскільки суть домовленостей покрита таємницею. Знаючи методи діяльності правителів Москви, можна бути впевненим, що після Харківських домовленостей прийдуть інші, мало сприятливі для України. Тепер необхідно почекати і тоді побачимо чого позбудеться Україна заради того, щоб темпи зростання прибутків олігархів не зменшувались.