Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Звернення до лідерів української опозиції

опубліковано 22 бер. 2013 р., 12:56 Степан Гринчишин

Звернення до лідерів української опозиції

Віталія Кличка, Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка

 

Сучасна епоха знаменується розпадом імперій, звільненням поневолених народів, виникненням національних держав. Україна теж здобула незалежність, але політичну, економічну, фінансову, інформаційну владу захопили промосковськи наструнчені пройдисвіти: колишні і теперішні комуністи, українофоби, зрусифіковані малороси, національно здеґрадовані відступники, користолюбці та одверті зрадники. Вони грубо вичавлюють національно свідомих, патріотично налаштованих працівників зі  всіх щаблів державної влади. Абсолютна більшість українців – історичних спадкоємців нашої землі – залишилася поза процесами державотворення і змушена жити у незалежній, але не своїй Україні.

 

На жаль, останні президентські вибори стали для України майже катастрофічними. Обдурений примітивними обіцянками легкого життя, зазомбований імперсько-комуністичною, антиукраїнською пропагандою, Схід обрав Президентом України – «проффесора» Януковича. На відміну від свого попередника, який прагнув запровадити демократичний устрій у молодій, постколоніальній державі і якого не зрозумів вирощений у тоталітарній державі народ, Віктор Янукович миттєво зосередив у своїх руках всю повноту влади, а на найвідповідальніші державні пости призначив відданих йому людей, на жаль, здебільшого україножерів – як недорікуватий Прем’єр-міністр чи «полковник» Табачник.

 

Якщо ми хочемо врятувати себе від поголовного озлидніння, а державу – від можливої втрати Незалежності, то найпершим кроком має стати перемога представника національно-патріотичних та демократичних сил над Віктором Януковичем. Бо саме він тримає у своїх руках абсолютну владу в Україні.

 

Останні вибори до Верховної Ради показали, що Україна має лідерів, здатних повести за собою народ і боротися проти існуючої камарильї. Очолювані ними опозиційні партії, хоч не домоглися більшості у ВР, все-таки діють надзвичайно енергійно і не дозволяють регіоналам разом з комуністами порушувати Конституцію та чинне законодавство. Тому ми звертаємось до вас, шановні керівники трьох опозиційних парламентських партій, з проханням створити групу очільників української нації, розподіливши між ними відповідальність за найважливіші державні проблеми. Імена очільників і їхні програми та наміри повинні стати широко відомими українському народові.

 

Ваші виборці з радістю підтримають таку групу політиків, тому що набридло обирати «менше зло». Хочеться проголосувати за справжнього українця-патріота – сильну, розумну, благородну людину. Ближче до президентських виборів визначити головного і запасного кандидата з цієї групи і вести невпинну агітацію з метою перемогти Януковича. У переддень виборів запасний повинен зняти свою кандидатуру, щоб від опозиційних сил залишився тільки один представник і тоді звитяга буде за нами.

 

Нехай вашим гаслом буде «В єдності сила народу!» і нехай допоможе вам Бог!

 

Березень 2012 року, м. Львів

Володимир Будулич, Лев Величко, Степан Гринчишин,

Василь Кондрат, Любомир Сеник, Василь Шпіцер