Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Злочин має бути покараний

опубліковано 22 лип. 2013 р., 07:43 Степан Гринчишин   [ оновлено 29 лип. 2013 р., 01:59 ]

17 липня 2013 року близько 18.00 в Озівському морі катер берегової охорони прикордонної служби Росії протаранив човен з п’ятьма українськими рибалками. Від удару об борти та від гвинта катера четверо українських рибалок загинуло, а п’ятий – отримав переломи кінцівок та поранення легень. Двох мертвих рибалок і пораненого витягнули на борт російського катера. Згодом у морі знайшли труп четвертого рибалки. Пошуки п’ятого українця тривають.

 

Російська сторона, коментуючи цю трагедію, заявила, що їх вини немає оскільки український пластиковий човен свідомо пішов на таран з тридцяти тонним катером, тобто у своїй смерті винуваті самі українці.

 

Коментувати інформацію російської сторони не має змісту, оскільки всі офіційні заяви дипломатії Московії, від часів її виникнення, побудовані на брехні. Зрозуміло, що рішення знищити човен і українських рибалок командир катера отримав від керівників Міністерства оборони Росії.

 

Однак вражає мовчазність українських урядовців, які мовби набрали в рот води. Їх бездіяльність вказує на те, що їм байдужа доля як українських громадян, так і України. Мовчать і члени провладних партій – партій «убийц» та «падонков регионов». Звісно для них убивство чотирьох і скалічення п’ятого громадянина України є буденною річчю.

 

Ми вимагаємо від Кабінету Міністрів створити урядову комісію для розслідування усіх обставин цієї трагедії та вимагати передачі командира катера до суду. 

 

27-28 липня 2013 року в Києві Українська православна церква (Московського патріархату) буде святкувати 1025-річчя Хрещення Русі. Очікується, що до Києва приїдуть президент Росії В.Путін і патріарх Московський Кирило.

 

Враховуючи свідоме вбивство російською стороною чотирьох українців закликаємо українців бойкотувати приїзд В.Путіна і Кирила.

 

Львівська крайова організація Української республіканської партії

Львівська обласна організація Конгресу українських націоналістів