Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

З Днем Незалежності України!

опубліковано 24 серп. 2013 р., 02:47 Степан Гринчишин   [ оновлено 2 вер. 2013 р., 10:40 ]

Соціологи хваляться ‑ число прихильників незалежності України зростає.

 

А що ж робиться навколо нас?

 

Американське посольство вразило українським вишиванковим привітанням громадян України з цим великим святом.

 

Російські прикордонники (може спеціально до цього свята) вбили в Озівському морі чотирьох українських рибалок і тероризують п'ятого, який вижив.

 

Росія (до Дня Незалежності?) блокує експорт українських товарів в Росію. Обіцяє, що це лише початок. Дальше піде розрив багатьох економічних зв'язків між Україною і Росією. (Ти бач, захотіли українці асоціації з Європою! Нє разрєшім!).

 

У Донецьку «невідомі» спалили українські державні прапори коло державної установи.

 

У Раві-Руській «невідомі» знищили пам'ятник УПА.

 

У Новоград-Волинському «невідомими» побитий і пограбований координатор «Врадіївської ходи» Василь Любарець.

 

У столиці незалежної держави Україна Києві в кафе «Кофе Хауз», яке належить до російської мережі кафе, відмовляються обслуговувати відвідувачів українською мовою та насміхаються над мовою і відвідувачами, тобто принижують українців.

 

У виданні Зоря-місто, заснованому Дніпропетровською обласною радою, у кросворді поміщено питання про «столицу хох лов» (відповідь ‑ Київ). Газета публікується один раз на тиждень російською мовою.

 

На матчі Шахтар (Донецьк) – Динамо (Київ) «невідомі» молодики «спортивної статури» організували кричалку «дави хохлов».

 

На 22-у річницю своєї незалежності ми виявилися в стані холодної війни з Росією. Ця війна перенесена на українську територію за використанням залишених тут осередків КГБ, новостворених молодіжних груп російських фашистів, створених напевно партією регіонів груп штурмовиків-тітушок і всієї промосковської п'ятої колони. Теперішня промосковська влада в Україні займає відверто антиукраїнську позицію.

 

Залишається побажати українцям з нагоди великого свята Дня Незалежності України нарощувати м'язи, об'єднуватися, створювати структури самооборони і нарешті стати державотворчою нацією на своїй власній землі з усіма ознаками такої нації ‑ відповідальністю, принциповістю, дієвістю, рішучістю, настроєністю на майбуття.

Василь Кондрат