Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Збожеволілий Путін: людство у небезпеці. (Автор: Кондрат Василь)

опубліковано 4 бер. 2014 р., 04:00 Степан Гринчишин   [ оновлено 19 бер. 2014 р., 11:24 ]

<<Россия самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир...>> (c) И.А.Ильин, русский философ

 

Так писав росіянин про свою Батьківщину, знищену виродками типу Путіна.

 

Весь світ застиг в нерозумінні: чи то Путін збожеволів манією Наполеона, чи то він і був божевільним. Інколи не розумієш терплячості українців. Вже давно треба би було дати цим московським виродкам по пиці і поставити їх на місце. Кажу "московським", щоб не зачіпати росіян, тих інтелігентних і благородних, які усвідомлюють всю ницість становища Батьківщини, всю підлоту теперішнього фашистського керівництва держави, що ведуть її до нового Нюрнберзького (чи то Московського) процесу над новими фашистами. Тих, які виходять на протест проти розв'язаної війни з Україною. Тих, яких сотнями арештують фашистські московські виродки, яким запах крові забив памороки і збудив їхню звірину натуру.

 

Людство перед великим випробуванням – чи вдасться приборкати мирно звироднілу московську фашистську нечисть, а чи людству таки грозить Третя світова війна. Моя Батьківщина на стороні інтересів людства. Вона дуже виважено і терпляче хоче мирним шляхом утихомирити збожеволілих московських фашистів. Чи вдасться людству завести цих московських божевільних до психіатрів, до лікарні та ізолювати, щоб не запалили вони світову пожежу? Ось основне питання сьогодення. Чи дозріло людство до таких відповідальних рішень? Чи засвоїли вони помилки з Гітлером у минулому столітті? Чи зрозуміли вони свою помилку стосовно фашиста Путіна у Грузинських подіях уже цього, третього тисячоліття?

 

Кажуть, що один дурень може такого натворити, що десять розумних не розплутають. А якщо цей дурень має перед собою ядерну кнопку – він може спричинити катастрофу людства.

 

Людство у страшній небезпеці. І тільки українці спільно з усім людством можуть зараз врятувати його.