Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

ЗАЯВА ЛОО КУН

опубліковано 3 бер. 2014 р., 13:23 Степан Гринчишин   [ оновлено 12 бер. 2014 р., 11:36 ]

Заява політичної Ради ЛОО Конгресу Українських Націоналістів

2.03.2014

Ще не встигли відспівати Героїв Небесної сотні, як на українців знову дивляться смертоносні дула тепер уже безсумнівно російської зброї.

 

Колишній президент-дезертир, який після злочинного розстрілу мирних демонстрантів заховався в Росії, пригрозив власному народу тепер уже справжньою війною.

 

Його патрон – Кремлівський кагебіст-злочинець, що вже омив свої руки чеченською та грузинською кров'ю, – охоче відгукнувся на волання політичного банкрута Януковича і кинув свої війська на Україну, провокуючи збройний конфлікт.

 

Подібно до Гітлера, який після завершення Олімпіади, нібито захищаючи своїх співвітчизників, розчленував Чехословаччину та організував аншлюс Австрії, Путін під тим же гаслом, також після Олімпіади, намагається розколоти Україну та приєднати частину її території.

 

Сп’яніла від вседозволеності Росія, яку світова громадськість не зуміла покарати за злочини у Чечні та Грузії, порушивши власні гарантії суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, підло напала на Автономну республіку Крим.

 

Львівська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів заявляє рішучий протест щодо російської мілітарної окупації української території та закликає:

 

- усіх громадян Української Держави до термінової  загальної мобілізації;

- негайно створити державну інституцію контрпропаганди з метою розгортання  масованої адекватної відсічі в інформаційній війні;

- ввести особливу кримінальну відповідальність за розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Україні;

- звернутися  до США і Великобританії – як гарантів суверенітету і територіальної цілісності нашої держави з вимогою невідкладно ввести миротворчий контингент на Кримський півострів;

- відкликати усіх українських миротворців (в т.ч. вертолітників Львівщини) з різних країн у зв’язку з необхідністю захисту Незалежної України.

 

Конгрес Українських Націоналістів Львівщини ініціює створення народного ополчення і закликає активно долучитися до його лав усіх спроможних, а також  оголошує про створення Бойового фонду оборони.

 

Україна в небезпеці!

 

Рятуймо Україну разом, підпорядкувавши усі зусилля єдиній спільній меті, незалежно від національної, політичної та релігійної приналежності!

 

Свобода народам! Свобода людині!

 

Слава Україні!                                                                                                                                              Героям слава!