Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Ви хочете знати всю Правду про Україну? (Автор Лижичко Руслана)

опубліковано 6 трав. 2014 р., 11:03 Степан Гринчишин   [ оновлено 23 трав. 2014 р., 11:59 ]

Текст сьогоднішньої промови на медіа-конгресі "Medientreffpunkt Mitteldeutschland" у Лейпцигу

 

При слові Війна всі люди опускають очі вниз ... Війна – це завжди трагедія ... Але не люди хочуть війни. Воюють не народи, не країни. Війну починає один політик, який хоче бути Лідером і Господарем Світу!

 

Ми пам'ятаємо Другу світову війну і перемогу СРСР! Жахливо, що сьогодні саме Росія провокує Третю Світову Війну!

 

Сьогодні Україна страждає, бо не хоче назад в СРСР. Сьогодні Світ у страху, що агресія проти України – це не криза, не конфлікт. Це – нова Світова Війна Путіна, агента КДБ і президента Росії.

 

Путін немає причин діяти в Україні! Всі причини Путін створює сам! Фальсифікації, диверсії, дезінформація, провокації, тероризм! Ніхто з представників громадянського суспільства в Україні не просив Путіна про захист! Україна протестує проти Путіна!

 

У російськомовних містах України гинуть мирні люди, тому що вони виходять на вулиці з демонстраціями за Україну без Путіна!

 

Путін заявляє про історичну справедливість, що українці – це частина великого російського народу! Це – шовінізм, нацизм і сталінізм .

 

Екс-президент України Янукович вчинив злочин проти людства і проти України. Це – найжахливіший корупціонер і злодій в історії незалежної України! Проти Януковича в Україні були дві революції: Помаранчева революція 2004 і ЄвроМайдан 2013-2014.

 

Сьогодні проти Януковича відкрито кілька кримінальних справ. Ось злочини екс-президента України перед своїм народом :

- Янукович разом з Кремлем скоїв масові вбивства на Майдані 20 лютого і втік з України;

- Він отримав притулок у Путіна і створює спільний з Кремлем сценарій – Війни проти України;

- Ніхто не знає, про що домовлялися Путін і Янукович;

- Ніхто не бачив документів про вступ України до Митного Союзу;

- Ніхто не знає умов цього Союзу;

- Всі договори зроблені таємно;

- Янукович зрадив Україну за гроші;

- Він допомагає Путіну зруйнувати Україну.

- Він хоче повернути собі владу на Сході країни.

Путін і Янукович – союзники. Вони знищують Україну. План Путіна:

- контроль і залежність України від Росії;

- Україна не повинна увійти до ЄС і стати демократичною країною!

 

Обидва мріють зробити Україну слабкою, з якою не захоче працювати Євросоюз і МВФ.

 

Західні політики Європи і США знають ці причини, але не зупиняють Путіна! Політичні лідери світу досі шукають компроміс між грошима великого бізнесу і загальнолюдськими цінностями, за які гинуть українці!

Технологія Війни Путіна:

- Створити в Україні громадянську війну;

- Нав'язати Україні федералізація, розколоти Україну;

- Зруйнувати значення і силу іміджу України за допомогою Пропаганди;

- Принизити значення столиці України – Києва;

- Створити сепаратиський рух в Україні і таким чином прибрати цю проблему з Росії;

- Зірвати вибори Президента України.

 

Військова агресія Путіна:

Є факти, що на Майдані 20-го лютого більше 100 мирних людей були розстріляні російськими снайпери-найманцями. Ці найманці вбивали як беззбройних людей, так і спецслужбовців «Беркуту», який розганяв людей. Це – технологія розв'язання Громадянської Війни.

 

Дорогий референдум "Калашнікова" Кремля – це спецоперація. Люди в Криму голосували на референдумі під страхом антифашистської пропаганди та тиском численної армії Росії. Путін ввів війська після заяв самопроголошених політиків, ЯКИХ НІХТО НЕ вибирав. Це – інсценування!

 

Україна не могла боротися з великою Російською армією. Росія напала на беззбройну Україну, яка відмовилася від ядерної зброї! Країни-гаранти безпеки України не дали необхідної допомоги. Путін зруйнував територію України на очах у всього світу!

 

Правові порушення Росії:

- Статут ООН;

- Декларація про принципи міжнародного права 1970;

- Гельсінській заключний акт НБСЄ 1975;

- Договір про дружбу й співробітництво між Росією і Україною 1997;

- Порушення зобов'язань Росії про територіальну цілісність України (Будапештський меморандум 1994).

 

Путін привіз сепаратистів в Україну, щоб дестабілізувати нашу країну! Сепаратисти НЕ ПРИХОВУЮТЬ, ЩО ВОНИ З РОСІЇ. Сепаратисти – це російські громадяни. Їх привезли з Росії автобусами. Ними керують агенти спецслужб ФСБ Росії. Сепаратистів довго готували проти України. У сепаратистів були спеціальні навчання, інструкції, керівники. Серед сепаратистів люди впізнали терористів з Чечні та Грузії. У них зброя і спецтехніка. Вони агітують простих людей за приєднання до Росії і використовують їх як живий щит (як у Криму) або "гарматне м'ясо" (як у Одесі). Вони піднімають російський прапор у містах України СИЛОЮ і знищують український прапор – рвуть, спалюють, топчуть! Вони організовано з'являються і зникають по команді одночасно в різних містах. У сепаратистів були одні й ті ж помилки на плакатах в різних регіонах України. Сепаратисти навіть не знали географії міста та помилково захоплювали театри замість адміністративних будівель.

 

Українська міліція працює з сепаратистами в Східних містах України. Це – друзі Януковича: корупціонери і бандити, які дестабілізують ситуацію всередині країни.

 

Проти тероризму та сепаратизму Путіна на Сході України піднявся масовий громадський протест "За Єдину Україну!" Українці створили опір! Опір на Сході України об'єднався з активістами протесту на Майдані.

 

"ЄвроМайдан", який був "проти Януковича, за Євросоюз" об'єднався з "Опором" на Сході України, який виступив "за Єдину Україну проти Путіна!" Люди самі створюють загони "Самооборони", щоб охороняти масові акції на підтримку України! Футбольні фанати, ультрас, проводять вуличні марші. Ці хлопці гинуть в Донецьку, Харкові, Одесі за те, що вони несуть УКРАЇНСЬКИЙ прапор і вигукують "Слава Україні!" УКРАЇНСЬКІ ультрас показали приклад всьому світу – шанувальники всіх футбольних клубів об'єдналися в один патріотичний рух. Всі ці хлопці захищають мир на вулицях своїх міст від провокацій сепаратистів. Ультрас України охороняють порядок замість міліції, яка не захищає людей, а діє разом з сепаратистами.

 

Інтернет-активісти за допомогою медіа-руху інформують світ. Люди самі моніторять, знімають, описують всі події з гарячих точок України. Люди самі ідентифікують сепаратистів і "акторів вистави Путіна". Ці актори – одні і ті ж люди, яких показують різні російські канали, які працюють в різних ролях і регіонах України, на різних мітингах, під різними іменами.

 

Євромайдан SOS – ініціативна група людей, яка оперативно розповсюджує інформацію про зниклих та допомагає побитим та затримання активістам.

 

Пропаганда Путіна – це машина проти Правди і України! Інсценування, інформаційні диверсії – це інструмент війни, який виправдовує агресію Путіна! Вам показують шоу, в яке ви вірите, бо не знаєте реальних подій! Пропаганда так активно промотує брехню, що люди відмовляються вірити в Правду. Сьогодні вся Росія обманута Путіним.

 

Агентство ІТАР-ТАСС, світова мережа інформації з Росії використовується спецслужбами Кремля для своєї роботи. Це агентство – джерело пропаганди Кремля по всьому світу! Іноді здається, що у них є представництва навіть на Марсі, куди ще не дісталися фахівці НАСА! ІТАР-ТАСС першими дають світу інформацію про події в Україні, раніше, ніж це дає сама Україна. Інформація підготовлена в потрібній версії і ніколи не показує Правду! Журналісти російських каналів отримують СПЕЦІАЛЬНІ інструкції, як саме потрібно розповідати про події в Україні. Російські телеканали говорили про Майдан тільки Брехню! Вони називали його фашистською течією, масовими заворушеннями, які організовує Захід – Європа і США! Це – не тільки брехня, але і холодна Війна!

 

Путін бореться з неіснуючим фашизмом в Україні! В Україні немає ніякого фашизму. Це – брехня! Путін захищає російськомовне населення, якому нічого не загрожує! В Україні не зафіксували жодного прикладу порушення прав російськомовних громадян. Про це повідомляли експерти ОБСЄ!

 

Україна втрачає свою власну мову через Пропаганди Путіна! Людину, яка розмовляє рідною українською мовою, пропаганда Путіна називає фашистом! Це – дискредитація українців!

 

Війна Путіна – загроза світовій безпеці. Що зупинить Путіна? Реальні Санкції, а не фейкові! Путін буде йти так далеко, наскільки йому дозволять політики світу. Ні США, ні Євросоюз не зупинили Путіна! Не хочуть чи не можуть? У списку кандидатів на накладення санкцій, який підготували фрілансери наступні компанії – Gazprom, Rosneft, Transneft, а такоже Gazprombank, Vneshekonbank (VEB), Vneshtorgbank (VTB), Sberbank, Rosoboronexport, Novatek та імена багатьох "великих людей" Росії.

 

Політики! Обирайте: Санкції і Безпека України та Світу чи Гроші з Путіним і знищення України! І поки ви не введете реальні санкції – Путін буде продовжувати вбивати Мир! Путін та Росія не відпустять Україну ніколи! Якби Путін утримував Україну цивілізовано, то Україна ще могла залишитися з Росією. Але після такого горя, вбивств, терору Україна ніколи не зможе вірити Путіну!

 

Сьогодні в Німеччині я, як активістка протесту Майдан, звертаюся публічно до Ангели Меркель:

- Введіть реальні санкції проти агресії Путіна! Ми розуміємо залежність Європи і Німеччини від Газпрому та інших економічних зв'язків з Росією. Але обирати між загальнолюдськими цінностями, за які гинуть люди в Україні (Гідність, Права Людини, Незалежність), та грошима і економічними вигодами – недоречно і негуманно. Дослухайтеся не до бізнесменів, а до людського серця! І як політик, і як жінка, ви маєте зробити все, щоби зберегти людське життя .

 

Президент Путін! Ви створюєте війну між народами! Ви – продюсер Війни! Після вашої агресії ви втратили останню підтримку людей. Ви намагаєтеся вбити незалежне майбутнє України ! Україна цього не забуде ніколи.

 

Звернення до німців:

- Німеччина! Німці! Підтримайте Україну! Підтримайте простих людей, які хочуть жити нормально, за демократичними законами, цивілізовано, в європейській сім'ї.

 

Ми хочемо вільного майбутнього! Україна хоче МИРУ!

6 травня 2014 року 10:48