Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Вбивці. Початок виборчої кампанії? (Автор: Йванків Володимир)

опубліковано 28 бер. 2014 р., 03:57 Степан Гринчишин   [ оновлено 12 квіт. 2014 р., 11:29 ]

Російські війська біля кордонів України і готуються перейти його. Крим анексований Росією. У повітрі висить напруження війни. Зараз, як ніколи, потрібні воїни, які мають досвід воєнних дій. Є ряд українців, які мають такий досвід. Ці люди воювали в різних місцях. Деякі брали участь у війні з Росією на стороні народів, що прагнули визволитися з московської тюрми народів. До таких людей належав і Олександр Музичко, він же ж «Сашко Білий». Воював у Чечні, Осетії, Грузії. Відзначений чеченською нагородою "Герой нації" з рук Джохара Дудаєва. Начальник УМВС у Рівненській області Дмитро Лазарєв, відправлений у відставку 4 березня 2014 року, сказав, що вдячний Музичко за допомогу по охороні громадського порядку. За його словами Музичко увійшов в "історію революційного періоду", став героєм Ютьюбу, і потребує допомоги, щоб "вписатися у мирне життя". Олександр Музичко був координатором "Правого сектору" у західних областях України.

 

Саме завдяки таким людям, як Олександр Музичко, переміг Майдан.

 

Олександр Музичко, за деякими джерелами, особистий ворог Путіна. Росія переслідувала його. Був заочний суд. Олександра оголосили у розшук.

 

Росіяни не змогли до нього добратися. Його вбили "свої". Як це вже часто бувало в українській історії. Організатор вбивства ‑ міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Міністр, який не може навести лад в Україні. Коли групи промосковських фашистів тероризують українські міста, а московські диверсанти вільно гуляють вулицями українських міст, проводячи антиукраїнську пропаганду. І це за анексії Росією частини української території. А може міністр Аваков готує Україну до вторгнення російських військ, підчищає територію від можливого спротиву агресії з боку українців? Чим же ж воздасть йому за це московський вождь Путін? Заплатить вільно конвертованою валютою? Чи може вождь Путін обіцяє підтримку "Батьківщині" в боротьбі за президентське крісло 25 травня? Щоб мати свого президента в Україні взамін зниклого Януковича? Російських грошей Путін не пожаліє.

 

На Ютьюбі появився запис телефонної розмови Юлії Тимошенко з Нестором Шуфричем. Ця розмова вражає рівнем безкультур'я. "Блин, надо брать автомат в руки и мочить этих, блин, кацапов чертовых." І це слова колишнього прем'єр-міністра України! Правда, відчувається високий стиль улюблениці європейських і американських дипломатичних кіл? Надзвичайно вишукано. На кого, думаєте, такі фрази розраховані? А може ця телефонна розмова розрахована на  бездумного обивателя-виборця? Та ж Тимошенко набивається в президенти України! Ага! Але при виборах підтримку бажано мати з різних сторін. А вплив вождя московитів Путіна на Україні вагомий! Тим більше, помножений на орди зелених чоловічків вздовж кордонів України. Путін ненавидить українців, як колись Гітлер ненавидів євреїв. Будь-яка війна з українцями вітається і підтримується. Вбивство Олександра Музичка ‑ це вагомий аргумент для прихильності Путіна.

 

Вже почалася президентська кампанія і є перші жертви?