Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Ухвала віча у Львові

опубліковано 25 жовт. 2013 р., 09:21 Степан Гринчишин   [ оновлено 4 лист. 2013 р., 10:33 ]

«Євроінтеграції – ТАК, депортаціям – НІ!!!»

 

Україна знаходиться на порозі підписання договору про євроінтеграцію з Європейським Союзом. Споконвічні вороги нашого народу і Незалежної України – російські імпершовіністи та комуністи – з усіх сил намагаються не допустити цього вирішального кроку, який нарешті уможливить відірватися від Митного Союзу і від Москви.

 

Митний союз ‑ це гегемонія московської імперії, яка почала розпадатися на початку 20-ого століття. Однак, змінивши своє обличчя, ставши СРСР, вона зберегла свою суть – залишилися імперією зла та тюрмою народів. Існування цієї імперії вимагало перетворення в рабів усіх громадян і позбавлення життя мільйонів і мільйонів невинних людей. Серед принесених жертв і наші рідні – батьки, діди, прадіди... Голодомори, нічні арешти, вивезення на схід, катування, розстріли, рабська праця – все, про що ми говорили на цьому вічі..

 

У кінці 20-ого століття почався завершальний етап розпаду цієї імперії. Але вона борсається і хоче продовжити своє існування. І знову потрібні жертвоприношення мільйонів людських життів заради її збереження. Китайці активно освоюють схід Росії, і апологети імперії вже мають наміри переселити понад сім мільйони українців в Сибір для протидії діяльності китайців. В імперії проблеми з визвольними рухами підневільних народів – знову потрібні українці, бо вони добрі вояки, не рівня пропитим і корумпованим московитам.

 

У Московії йде відновлення політичної філософії Леніна, Сталіна, Дзержинського і Берії, філософії душогубів і вбивць. Зростає московський шовінізм.

 

Сьогодні минає 66 років, від проведення операції «ЗАПАД», коли імперська влада під керівництвом Хрущова й Кагановича за одну ніч позбавила домівок і свободи 76 тисяч українців та відправила їх на рабську працю у віддалені куточки страшної шовіністичної держави. Мусимо засвоювати уроки історії, робити висновки і не ставати більше жертвами російського монстра.

 

Тільки Європейський Союз, побудований на демократичних принципах, дозволить Україні стати вільною, справедливою, заможною державою. Ми закликаємо громадян України боротись за європейський шлях розвитку України. Ми вимагаємо від керівництва держави та парламенту безумовного виконання всіх умов для підписання в листопаді Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом з наступним підписанням цієї Угоди. 

 

Центр Європи знаходиться в Україні! Ми – європейці! Європа – наше майбутнє!

 

Львів, 20.10.2013