Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Сьогоденна ситуація в Україні

опубліковано 30 лист. 2013 р., 02:13 Степан Гринчишин   [ оновлено 9 груд. 2013 р., 10:31 ]

27 листопада 2013 р. відбувся семінар на тему: «Сьогоденна ситуація в Україні». Ініціаторами проведення семінару були львівські організації УРП і КУН. Учасники семінару в більшості згодились.

 

Мета В.Ф. Януковича.

Він не допускає можливості втрати посади президента держави, в якій він є одноосібним правителем.

 

Оточення.

В Росії В.В. Путін є сталим керівником держави після перебрання влади від Б.М. Єльцина, тобто управляє Росією з 31-го грудня 1999-го року. Навіть коли офіційно президентом Росії був Д.А. Медведєв всі рішення приймав В. Путін. Для збереження своєї влади він не має моральних обмежень, використовує всі можливості при прийняття рішень. Вбивства, тюремні ув’язнення – все йде у використання, якщо вони допоможуть пригасити проблему. Достатньо пригадати, наприклад, штурм спецпризначенцями школи в м. Беслан, отруєння людей в в театральному центрі на Дубровці (Москва). В принципі девізом В.В. Путіна є «Кто вы такие, чтобы на вас я обращал внимание».

 

В Казахстані з 1989 року безперервно правителем держави є Н.А. Назарбаєв. Будь які вислови незадоволення його владою відстежує з подальшою розправою над промовцями. Колективний протест нафтовиків в грудні 2011 року в м. Жанаозені  був розстріляний охоронцями режиму.

 

В Білорусії керівником з 1994 року незмінно перебуває О.Г. Лукашенко. Він вважає, що тільки він може керувати державою – всі інші  - сіра маса, для якої необхідний керівник з батогом в руках. Для збереження своєї влади активно використовує силові методи.

 

Цих трьох правителів об’єднує:

1. Думка, що вони не повторні, виняткові і рівних їм не має.

 

2. Закони в державі написані для ООН, ЄС, США і т.д. Після прийняття рішення правителем закон повинен підтверджувати «правочинність» рішення. Питання закон і законність є вторинними в порівнянні з їх наказами.

 

3. Діють в державах як хочуть не звертаючи уваги на світову спільноту. Що спільнота може зробити мені? Війною підете?

 

4. Для утримання, збереження, захоплення влади прийнятними є всі методи (убивство, тюремне ув’язнення, брехня і т.д.). Базовим у продовженні владарювання в своїх державах вважають силові структури (служба безпеки, МВС, прокуратура, суддівство і т.п.).

 

5. Для них суспільство це сіра маса, «пыль угольная», робоча скотина, яка повинна працювати на них і бути з цього задоволена.

 

В країна ЄС – кожний керівник держави усвідомлює, що закони написані для всіх членів держави. Будь-які дії скеровані на одноосібне керування державою суспільством категорично відкидається. В багатьох позиціях суспільна думка окреслює напрямок прийняття рішень керівниками держави.

 

Висновок. Базуючись на меті В.Ф. Януковича можна твердити, що теоретичні міркування його є дуже далекі від практичних кроків. Він може комфортно почувати себе тільки в колі В. Путіна, Н. Назарбаєва і О. Лукашенка.

 

P.S. Сьогодні, 30 листопада, о 4год.26 хв. прийшло повідомлення, що наш товариш Володимир Дудок захоплений «Беркутом».