Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Шаг вправо, шаг влево – конвой стреляет без предупреждения. (Автор: Величко Лев)

опубліковано 24 серп. 2014 р., 11:17 Степан Гринчишин   [ оновлено 1 жовт. 2014 р., 06:00 ]

Максим Шевченко, російський журналіст, заявляє, що в Радянському Союзі людина могла жити абсолютно вільно. Цікаво тоді, чому для «вільних» людей був створений ГУЛАГ в концентраційних лагерях якого побували десятки мільйонів громадян СРСР. Звідти, з концлагерей, у житті «вільних» людей вкоренилось словосполучення «Шаг вправо, шаг влево – конвой стреляет без предупреждения».

 

Сьогодні до влади в Росії прийшли ті хто в «лихие девяностые» був причетний до організованих злочинних угрупувань, хто займався рекетом, хто збагатився обдираючи лохів. Звідси стає зрозумілим чому в путінського угрупування періодично проривається блатний жаргон: «мочить в сортире», «мазурик» і т.д. Твердження гасла «Шаг вправо, шаг влево – конвой стреляет без предупреждения» стало дороговказом для дій угрупування і в «сучасній» Росії.

 

Відбувається безперервна послідовність судових процесів над людьми, які не хочуть рухатись коридором несвободи окресленим путінським угрупуванням.

 

Наприклад.

Декілька днів тому завершився судовий процес по другій групі людей пов’язаних по Болотній справі. Ці люди вийшли на Болотну з метою захистити свої громадянські права. Вони не хотіли далі рухатись коридором несвободи. Їх арештували. Всі вони отримали 3-4 річні терміни тюремного ув’язнення. Однак, що було дуже прикро бачити так те, що мати одного із засуджених твердила, що вона дуже рада. Так. Дуже рада, оскільки її сина засудили всього на 3,5 роки тюремного ув’язнення. До якого морального зубожіння путінське угрупування довело суспільство, щоб мати раділа з тюремного ув’язнення сина. Вона не кричить, не звинувачує путінський режим у злочинних діях по відношенню до її сина. Вона сприймає ув’язнення свого сина як само зрозумілу річ, як звичайне явище. Але ж її син не вчинив злочину, він всього на всього брав участь в демонстрації на захист своїх елементарних прав.

 

24 серпня четверо людей вирішили вивісити український прапор на мості у Москві в знак підтримки України. Привітати Україну з Днем Незалежності. Не встиг прапор залопотіти під вітром, як працівники російських каральних органів кинулись арештовувати людей. Чому арештовують? Офіційно ж Росія не воює з Україною. Де порушення законності? Однак ці люди осмілились вийти за межі коридору несвободи. Поліцейські нагадали їм кредо Росії: «Шаг вправо, шаг влево… ».

 

Довготривалі судові процеси над Олексієм Навальним і Сергієм Удальцовим демонструють всім громадянам Росії, що виходити за межі коридору несвободи не дозволено нікому.

 

Куди веде коридор несвободи? Незвично споглядати масові заходи в КНДР, які відбуваються в останні десятиліття. Ви бачите, як тисячі дорослих людей в цій державі одночасно оплакують смерть свого вождя, або іншого вітають з днем народження і т. д.

 
Висновок. Коридором несвободи Росія теж прямує в аналогічне тоталітарне суспільство.