Рубрики‎ > ‎Політика‎ > ‎

Розбурхані думки. Продовження-1. (Автор: Велесич Андрій)

опубліковано 28 трав. 2018 р., 09:27 Степан Гринчишин   [ оновлено 1 жовт. 2018 р., 09:13 ]

Національна культура і розвиток людства

Не плутайте талант поета, письменника, співака з його відношенням то тієї чи іншої культури.

 

Звичайно, ми вчимося у всіх, читаємо, слухаємо, дивимося багатьох митців, захоплюємося ними.

 

Але є своя культура, яку треба розвивати. Це – відповідальність не лише перед своєю культурою, а і перед людством. Бо людство багате різноманітністю, яка і забезпечує розвиток людства. "Монополія – смерть розвитку".

 

Ви вже вийшли з тоталітарної країни. Вийдіть ще і з тоталітарного мислення. Розвиток людства це розвиток всіх його складових, всіх націй, всіх країн. Розвивайте своє це і є розвиток людства.

 

Московський безлад в Україні

Потрібно щось протиставити бардаку, який бачимо – вбивства політиків, захоплення бізнесу, бандитські виступи проти учасників АТО і т.д і т.п. А протидіяти бардаку можуть лише люди високої громадянської свідомості, віддані своєму народові. Зрештою, хто, як не такі люди вбереглт Україну від захоплення (принаймі до Дніпра) Московією? Небайдужі добровольці.

 

Зрештою, всі розуміють, що бардак в Україні сіє Московія через своїх агентів різного типу. Їм можна протиставити тільки добровольчі організації патріотів, оскільки у офіційних силових структурах повно промосковськи налаштованих людей. Це показали події 2014 року у Криму і на Донбасі.

 

Ми мали можливість спостерігати масове зрадництво українських поліціянтів, військових, співробітників СБУ, чиновників.

 

Теперішня влада нікого не покарала. Непокараний злочин стимулює нові злочини.

 

Держава і громадяни

Слабість держави, коли мураєви працюють на чужу державу. Треба посилювати свою державу, яка має відстоювати інтереси корінного населення.

 

Питання про голодомор вирішене. Його антиукраїнська спрямованість, спрямованість на знищення чи хоча б ослаблення цитаделі українства – селянства, всім мислячим людям зрозуміла.

 

Чому людина з поглядами мураєва формує в Україні громадську думку з допомогою телебачення? Чому українці не наб'ють йому морду? А це єдиний спосіб перевиховати мураєва. І це має робити держава. Не хоче робити держава - змушене буде робити суспільство.

 

Вчинок чеченця, який підірвав вбивць свого сина і себе, взявши на себе роль судді, нічого не навчив керівництво держави та працівників державних структур.

 

Бездіяльність державних структур провокує самосуди. І добре, якщо все це виллється в створення громадських судів, а не судів Лінча.

 

Політика сусідів

Польща зараз проводить антиукраїнську політику. Так само вона, як і кілька років тому Московія, українців перед світом виставляє антисемітами, бандитами, вбивцями тощо. Так само, як московити виставляли українців фашистами, нацистами...

 

Політика Польщі і Московії взаємоузгоджені. Ця взаємоузгодженість означає тільки одне – десь в глибинах світової політики, за ініціативою Московії, інтенсивно мусується питання чергового розділу України. Польща підтримує у цьому Московію. Мабуть до цієї антиукраїнської коаліції належить і Угорщина, і Румунія. Як звичайно...

 

Обпльовування українців – це підготовка світової спільноти до такого розділу, а фактично – захоплення і знищення України. Стимулюють таку підготовку керівники української держави, розбудовуючи в Україні феодальний олігархат і тим самим утверджуючи у світової спільноти думку про нездатність українців до побудови демократичної країни.

 

 

Чому виїжджають українці?

В Україні створюють всі умови для того, щоб українці, особливо молоді, покидали країну.

 

Якщо на початку 90-их років виживання молоді і громадян середнього віку із Західної України (шляхом знищення сільськогосподарського і промислового виробництва, позбавлення людей заробляння грошей і прогодування родин) було спричинене московською спецоперацією, спрямованою на руйнування українського П'ємонту, на витіснення з України найбільш проукраїнського електорату.

 

То тепер виглядає – витіснення з України здібних, молодих, знищення генетичних задатків нації стало державною політикою. Причини треба усвідомлювати.

 

Влада і воїни АТО

Що робить теперішня українська влада для поваги до воїнів АТО? Що робить? Використовує добровольців для захисту власних інтересів? Для самозбагачення? І викидає їх на вулицю? Роблячи їх беззахисними перед якимось неповновартісним водієм маршрутки?

 

Висновок один – воїни АТО повинні мати зброю, щоб захищати свої інтереси. Бо НЕМА держави, яка ці інтереси повинна захищати. Нема відповідного керівництва у державі. Зрештою, теперішнє керівництво держави боїться як добровольців, так і інших воїнів, які воювали за Батьківщину на сході. Інакше їхньої поведінки не зрозуміти...

 

Виступи Путіна перед виборами

Більшого бруду, ніж вилляв на себе Путін, не буває. Прихильник Гітлера і Сталіна, їхня пародія, звихнений на амбіціях світового панування неповноцінної глупоти, старається підвищити свій рейтинг перед президентськими виборами черговими хвалькуватими видумками. При цьому грає на найниціших інстинктах свої громадян. І, вслід за Гітлером і Сталіним, старається їх розвинути, зробити масовими і підконтрольними фюреру. Це – антилюдська поведінка. Крім зла нічого вона не несе людям. У першу чергу московитам. Але кінець її буде аналогічний гітлерівському.

 

Пане Єганов!

Пане Єганов, ви не дуже розумієте українську ситуацію. Чи ви не помітили, як різними способами затискають дрібного і середнього виробника? Чи ви не чули про знищення тисяч і тисяч МАФів? А це може і єдина можливість деяким людям заробити на прожиття.

 

Майдани – це національно-буржуазні революції проти феодалізму (олігархії), яку утверджують в Україні, починаючи з Кучми. Влада боїться цих революцій, тому і воює з сучасною буржуазією. А середній клас – основа розвитку країни.

 

Чи пан Єганов нічого не знає про знищення виробництва у Західній Україні ще у 90-і роки? Саме це змусило мільйони українців (найбільш проукраїнський електорат) покинути Західну Україну (цей П'ємонт українства) у пошуках роботи за кордоном, щоб прогодувати власні сім'ї.

 

Зараз в Україні влада продовжує побудову феодалізму (чи б то пак – олігархату). Чи пан Єганов чув коли не-будь про десятки тисяч українських вчених, які покинули Батьківщину, витіснені пажерливою політикою олігархів? А це – великі втрати для України.

 

Підготовка кваліфікованого вченого коштує багато грошей. Наших, можливо не ваших, грошей.

 

Масовий відтік кваліфікованих працівників, обдарованої молоді знесилює націю, вбиває її генетичний код. Все це – наслідок правління олігархів.

 

Майдани – прояв інстинкту самозбереження нації, політичної нації, того, що ми називаємо українським народом. Мали бисьте, пане Єганов, вже це зрозуміти.